היידי מוזס תוקפת: "לא חגגנו בת מצווה – עשו לנו עוול"

בעקבות המתקפה של רבה  של ז'נבה הרב שלזינגר על הרב לאו שהשתתף בבר המצווה לבנו של היידי מוזס שערכה  יום הולדת  לבנה בן ה12, היא מגיבה סטטוס משלה בקיר הפייסבוק שלה, "לא תעמוד על דם רעך" העוול שעשה הרב שלזינגר לרב הראשי הרב לאו ולח"כ מקלב ולילד שחגג 12 ולי אינה ניתנת להסבר". היא כותבת.

מוזס תוקפת את האתרים החרדים ששפכו את דמה: "תארתי את גודל השמחה שלי ביום הולדתו של בני בכורי שלוימי שבחר ביום הזה להיות בין האנשים אותם מעריך ומכיר אישית נוצר מצב הזוי בו אתר חרדי מעלה כתבה בה מופיע צמד המילים "בת מצווה" לבן של היידי מוזס… אתם אמיתיים??", כותבת.
בהמשך היא מתייחסת וכותבת, "הבאתי את שלוימי למשכן והוא בחר עם מי להצטלם, רוה"מ מר בנימין נתניהו שר החוץ ליברמן שרת המשפטים ציפי ליבני שר המודיעין שטייניץ ח"כ מקלב שמצולם עימו ליד חדרו במשכן וח"כ מירי רגב שהרימה אירוע בר מצווה לילדי רווחה בה הייתי שותפה לעזרה..לאירוע הוזמן הרב הראשי הרב לאו ששוחח ארוכות עם שלוימי שהיה לצידי כל אותו האירוע כמו כל אותו היום.

לסיום היא מבהירה: "אגב,שנה הבאה נחגוג את שמחת הבר מצווה ואז יהיו גם הזמנות מראש. בת מצווה אחגוג לביתי ריקי".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בטח להיידי מוזס עשו בגיל 12 "בר מצווה" ודי לחכימא……..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. "לא תעמוד על דם רעך" … שהפסיחית הזאת קיים דבר אחד מהתורה נתחשב בזאת

  רוני |
  הגב
 3. הגאון ה"יפה" כשאר סיקרקי שערי חסד נפל במערכוני השקרים שאפילו חז"ל אמרו דמילתא דעבידי לגלוי לא משקרי אבל על כאלה יצורים גם חז"ל היה קשה לדבר.כואב שלשם לוקחים אדם שכולו תורה ומנצלים את ניתוקו מכל מציאות לנצלו למען אינטרס אישי כלכלי / זכיזופרני

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אכן, האתר ה"חרדי" (קרקס השבת) עושה הכל בכדי להאדיר את שם הנושרים והמקולקלים, ובסיפור הזה הם רק הסתבכו. אני מציע למוזס לתבוע את האתר על הנזק שנעשה לה ולנציגים החרדים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב