"הייתי אצל מרן הגר"ע בן בית" (הקלטה)

חבר הכנסת והשר לשעבר עמיר פרץ הפתיע כשחשף את קשריו העמוקים עם מרן הגאון הצדיק רבי עובדיה יוסף זצוק"ל. האזינו לראיון המרתק {עמיר פרץ חושף קשריו עם הגר"ע}

עמיר פרץ מספר על מרן הגר"ע בתוכניתו של משה גלסנר במהדורה המרכזית, "הפסיקות שלו היו כיתד שניתן לאחז בה בכל רגע, אני עברתי איתו הרבה חוויות אישיות, כשאר נבחרתי ליו"ר ההסתדרות החלטתי להקים בית הכנסת ולהכניס ספר תורה, הרב עובדיה יוסף יחד עם כל דייני בית הדין הגיעו להכנסת ספר התורה ועשינו טקס גדול ויפה, הרב עשה לי כבוד גדול עבור הדבר הזה, הוא נטע בי מחשבה שזה שליחות אמיתית הדבר הזה".

האזינו לראיון המלא (באדיבות 'קול ברמה')

 

 

"אני הייתי בן בית אצלו, העניין הפוליטי לא עניין אותי, אני הכנסתי את ש"ס לתוך הקואליציה בהסתדרות, הנציג הבכיר דוד טל היה בקואליציה, הייתי מגיע להתייעצויות תכופות על כבוד הרב, הוא הראה לי את הפסוקים של הלנת שכר ועוד נושאים, הוא הראה לי שתורת ישראל הוא המסמך הסוציאליסטים שנכתבו אי פעם, מרן היה הרב המאזן ביותר בציבור הישראלי".

עמיר פרץ המשיך לספר בערגה ובכיסופין, "נוצרה בנינו קירבה גדולה, גם כל הסביבה שלו העריכה את זה, הרב עובדיה אמר שקדושת העם קודמת לקדושת האדמה, זה לא דבר של מה בכך, כלומר שאם ימצא הסדר בר קיימה מול הפלסטיניים עלינו לוותר על אדמות, פרץ שלמד והתחנך בבית חינוך שער הנגב ובתיכון שדרות שאינם בתי ספר דתיים מסביר כי אחת הבעיות של מפגלת העבודה היא שהיא לא מבינה את המסורת ואת המשמעות שלה". אמר השר לשעבר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.