היכונו לפקקים בירושלים: הפלג יחסום את כביש 1

בעקבות מעצרם של 3 עריקים – הפלג הירושלמי מחריף את המחאה ויוצא להפגין ברחבי הארץ במספר מוקדים, כאשר המוקד המרכזי הוא בגינות סחרוב. { מחאת העריקים}

בעקבות מעצרם של 3 עריקים – הפלג הירושלמי מחריף את המחאה ויוצא להפגין ברחבי הארץ במספר מוקדים, כאשר המוקד המרכזי הוא בגינות סחרוב.

רשימת המוקדים בהם ימחו,  בירושלים נקראו התושבים למחות בצומת גינות סחרוב. מבני ברק – יצאו אוטובוסים לגינות סחרוב.

בבית שמש – יפגינו ברחוב יהודה הנשיא פינת שדרות נהר הירדן.  תושבי מודיעין עילית עילית נקראו להפגין בצומת שילת, החברים באשדוד  יפגינו בכניסה לעיר

בפלג מבהירים כי בהמשך היום ייחסמו צירים מרכזיים נוספים בירושלים.

עד כה עצורים 3 עריקים. הבחור אברהם דוב פטרוב – אמש נגזרו עליו ע"י מפקד יחידת מיט"ב 20 ימי מחבוש. האברך פ, נעצר במהלך הלילה בביתו בבית שמש ונלקח לבסיס ענתות. במהלך היום יובא בפני שופט צבאי,  הבחור ישראל מאיר טולדנו, נעצר לפני שבוע בביתו באופקים ומעצרו הוארך פעמיים עד היום. במהלך היום יובא בפני שופט צבאי לדיון בעניינו.

בוועדה להצלת עולם התורה מבהירים  בעקבות החלטתו של ברקת להשהות את אפשטיין כי "ציבור בני התורה לא חת מכל איום, וכי כל נסיון להלך אימים על בני התורה על ידי הטלת גזרי דין ומעצרים ממושכים, יתקל בעוז רוחם של בני התורה שמוכנים לכל מעצר וגזר דין, ושמוכנים למסור את נפשם. ציבור בני התורה בכל מקום ייצא היום ובכל יום לרחובה של עיר עד שאחרון העצורים ייצא מהכלא וישוב למקומו הטבעי בבית המדרש."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.