היכן מבלה רבי אמנון יצחק? בקליינע בין הזמנים

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר • המסע של הזלאטשובער • איפה הברנז'ה מבלים בבין הזמנים? • היכן נפש רבי אמנון יצחק? • על מה שוחחו הנגיד עם בת הח"כ? • מנהלת השיוק בעיתון בקהילה נטשה את הווטסאפ • ושיחת סגן ראש העיר עם גבאי האדמו"ר

הברנז'ה התנזרה לשבוע מבשר יין ומוזיקה חסידית, וקוננה על חורבן בית המקדש בבית כנסת. לאחר שהתאוששו, יצאו מירב ברנז'נאינו, לנקות ת'ראש. החבריה פתחו את הכיסים, כבשו את הצימרים בצפון, ויש שאפילו הסתערו על טרמינל 3, גיהצו את הויזה בדיוטי פרי ושלחו את בקליינע לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע.

רק על מאורעות השבוע שעברו על בקלייינע ניתן להקדיש יריעה נרחבת, על זאת ועוד נותיר לשיחות אפופות עשן ומשקאות משובחים בסלוני בית בפאתי כפר ערבי עם רבני סלב'ס שמדסקסים לנו על נערים שובבים, נערות נואשות פורחות באוויר, וסיפורי קמצא בר קמצא גרסת 2015.

נתחיל בערב הצום: בקליינע יוצא בשישי, משערי מודיעין עילית, ונתקל בשוטר חביב שבמקום לקנוס ב-2000 שקל דו"ח על ילדים שהסירו את החגורה, פטר אותנו לנפשנו. המנחוס הגיע דווקא לאחר תשעת הימים רגע לאחר טסט כושל, רוורס חסר אחריות של הרעייה שהתנגשה ברכבו של בן העדה האתיופית, נגמר בצמד שטרות אדומים.

בתשעה באב, ישבנו עם ערימה של בובקעס לצד היחצ"ן ואיש הפייסבוק, דוד רוזנטל ולצידו של איש הרשב"י, חיים זייבלד. השניים מהר מאוד, קיפלו ציוד ושבו לכור מחצבתם. כמה דקות לפני צאת הצום היה זה צמד הנחמנים בנשעייה – ניימן שאירגנו מעריב מזורז ודהרו עם הג'יפים לשבור את הצום.

רוז

טוביה פריינד התאושש מפרשיית בית הדין עם גפני לאחר הניצחון (שנותר בחשאיות). במהלך תשעה באב הוא שוחח עם הגבאי של האד' מירוסעלב, יונה פרידמן, ארוכות על שואת יהודי גליציה .    פריינד

הטוויטר בתשעה באב היה נראה כפורים – היח"צנים לא הפסיקו לצייץ תמונות תקריב פרי ממלכת זלאשטוב בבני ברק.

זל בין הזמניםאביגד בין הזמניםבמעבר חד לבין הזמנים: בשעה שאנו מתזזים עם ארבעת הפיצ'קלאך בין פסטיבל קופיקו של אדון נתי גמליאל בקניון רמות, לבין סדנת פלסטלינה שפירגן לנו יענקל גוטרמן (הראיס של עיר האברכים), החברים בקבוצות הווטסאפ לא מפסיקים לנקר לנו את העיניים עם תמונות ששובות (ובעיקר מוציאות) את הלב..

שלומי כהן, הנוסע המתמיד והצלם הצעיר שהצליח בתוך תקופה קצרה למתג את עצמו בתחום, נסע השבוע לטיסת עבודה בגאורגיה, וכמו תמיד הוא מפנק בתמונות מרהיבות מול נופים עוצרי נשימה.

שלומי כהן בין הזמנים

מנהיג תנועת 'כוח להשפיע'  ומזכה הרבים, רבי אמנון יצחק, יצא לחופשה קצרה בהרי האלפים בשוויץ, שם ישב על ספסל ועיין בספר מוסר.

אמנון יצחק

הינוקא, דניאל קרייטנברגר, יצא לשכוח מהכול ולראות קצת עולם, הסולן יבלה בהונגריה, קרואטיה, סלובניה והוסטריה.

בין הזמנים קרייט

ראש עיריית בית שמש, משה אבוטבול, יצא אף הוא להתרענן משגרת היום יום, והפעם: מסלולי אופניים ליד אשתאול.

בין הזמנים אבואבוטבול בין הזמנים

לאחר שבילה בצרפת, ראש משמרת הקודש והחינוך, מוט'קה בלוי, נצפה בצפון כשהוא מפקד על ילדי תודעה.

מוט

בשעה שהאדמו"רים מתאוששים בהרי האלפים ומתהלכים ביערות אירופה, מרן הגראי״ל שטיינמן ניצל את בין הזמנים וצעד בפאתי בני ברק להליכת בוקר.

הגראילם בין הזמנים

מחזו"א 5 לרשב"ם: הרב דוד שפירא ניצל את בין הזמנים לביקור עם ילדיו דווקא אצל הגר"ח קנייבסקי, פילס את דרכו: הנכד המסור אריה קנייבסקי.

בין הזמנים שפירא

כרטיס מספר … הרב מוטקה בלוי (האיש והתודעה) יחד עם הרב ישראל משה פרידמן אצל הגראי"ל לשיחת חיזוק לקראת הקייטנות.

מוטקה בין הזמנים

כל המי ומי השתתפו בשמחת הבר מצווה לבנו של אלי ישי, אך עם כל הכבוד לחובות של אלי ישי, מסמר הערב הוא לא אחר מאשר הרבי מזלוטשוב, רבם של העיתונאים שהוזמן לשבת במזרח לצד שר הביטחון, בוגי יעלון, שכבר רקם את מלאכת גירוש המתנחלים. חסידי הרבי טוענים כי בוגי לא היסס וביקש ברכה מהרבי להצלחת המבצע. עברו כמה שעות ואכן, הברכה התממשה. שרת המשפטים, איילת שקד, נותרה ללא מילים .

ישי בין הזמניםבין הזמנים בוגי

אך בכך לא תמה הדרמה, הזלאטושובער, הגיע לביקור מיוחד בבית אל לאות הזדהות עם התושבים – שם נשא נאום חוצב להבות בעד בניין ארץ ישראל.

שבוע סוער ומתוח עבר על נבחרינו בכנסת: זה התחיל בקנאביס של ליצמן והמשיך בהתקפלות התמוהה בקצבאות הילדים (בכייה לדורות או דחייה לדורות)  קודם לכן, ביררנו מאיפה הם שאבו  את האנרגייה השלילית. גפני, כדרכו בקודש, הגיע בשישי למאפיית ויז'ניץ. יעקב אשר שחולם בלילה רק על נורבגיה בילה באושר עד, שם קנה אבטיח כפיצוי אפשרי לפרוש שהולך להפסיד פנסיה לא קטנה.

אשר בין הזמניםגפני בין הזמנים

הדיונים הארוכים במליאת הכנסת גורמים לפאדיחות לא נעימות להרבה מאוד אנשים. והפעם, אתר ערוץ הכנסת שמעביר בשידורים חיים את הנאומים מהמליאה העביר אתמול את דבריה של ח"כ תמר זנדברג מסיעת מר"צ, אך על מסכים נכתב בטעות חבר הכנסת ישראל איכלר. נקווה שבשואה לא היו טעויות כאלו.

בין הזמנים אייכלר

עוד מהכנסת, לאחר ליל הדיונים הארוך – נערכה הבוקר תפילת ותיקין בבית הכנסת שבכנסת. השתתפו: משה גפני, יולי אדלשטיין, יואב בן צור, אלי בן דהן ועוד.

גפני בין הזמנים מניין

יממה לאחר שהאבא לייזר מוזס חגג בבני ברק, הבת נלכדה כשהיא מדסקסת בשיחה ערה עם הנגיד הויז'נצאי החשוב לבית משפחת דסקל.

דס

ועד בכתלי הכנסת: בני שטיימניץ, הזמיר המאורס, הגיע השבוע ללשכת סיעת ש"ס בכנסת, שם נפגש עם אשר מדינה.על הפרק שיתוף פעולה בין התנועה הספרדית לילד הפלא האשכנזי.

סגל 4

מנכ"ל 'שארית ישראל', רפי מנת,  עבר שבוע סוער: רבה של ברכפלד, הרב זיכרמן, פרש משארית ולמנת לא נותרה ברירה אלא לפנות ולקבל עיצה וברכה  מהאדמו"ר מזלאטשוב שכמובן נענה בשמחה.

סגל מנת

הצלם שוקי לרר נתפס במהלך עבודת יח"צ לחנוך זייברט, מסתבר שאחרי סערת ההקצאות זייברט נזקק למעט כתבות יח"צ על מתקני העיר. אל דאגה הדובר הותיק כבר מצרף בקובץ..

לרר בין הזמנים

הרב יחזקאל אתרוג ( שעבד בעבר עם הרב סורוצקין) השתתף באירוע יחד עם הנגיד אליעזר סברדלוב (שאף הוא עבד עבור סורצקין ועמד מאחורי הקמת הבניין המפואר של עטרת שלמה במודיעין עילית. בנין שעלותו נאמדת במילוני שקלים). אתרוג היה בצד שהעניק לסברדלוב תשורה על תרומותו.

אתרוג בין הזמנים

מני קרויס – האיש והתמונה משקיפים ממעל על המוני צעירי בית ישראל שמחפשים את עצמם ואת הסלפי המוצלח בשוק מחנה יהודה.

מני

השוער האגדי של ביתר ירושלים, איציק קורנפיין, שהגיע השבוע לשאת דברים באירוע מיוחד שנערך על ידי אגף הספורט החרדי בעיריית ירושלים, הופתע לראות מאות בחורי ישיבות משתתפים. קורנפיין אמר שבשבילו זו היכרות ראשונה מקרוב עם בחורי ישיבות. לטענתו, עד כה הוא הכיר בחורי ישיבות שהיו יושבים ביציעים של המגרשים בהם היתה משחקת קבוצתו. הבחורים שאגו: בוז…

בכירי עיתון 'יתד נאמן' ובהם המנכ"ל זעליג אורלנסקי, כתב העיתון, יחיאל סבר, ועוד, הגיעו יחד עם חבר הכנסת משה גפני לניחום אבלים בבית מנכ"ל עיתון המודיע, לוזר קנופף, היושב שבעה על פטירת אביו.

קנוף בין הזמנים

משרדי הפרסום השונים הרגילים להתכתב מידי שבוע בווטספ עם גב' נעמי מלכה, מנהלת השיוק בעיתון בקהילה, הבחינו לאחרונה כי חדלה מלהגיב להם. מבדיקת 'בקליינע' עולה כי מלכה החליטה כי נשבר לה מהאפליקציה ועברה להתכתב רק בסמסים.

עיתון תמונות הרבנים 'בחצרות הקודש', הנערך על ידי אהרן וינשטוק, חדל מלצאת יותר לאור. מעתה, קוראי המגזין יוכלו לצפות בתמונות 'בחצרות הקודש' בעמוד מיוחד שיופיע בעיתון 'כל ישראל'.

העיתון של המדינה יותר ויותר מתמקד בציבור החרדי, הרב בנימין וייס כיכב ב'ממון' של ידיעות בנו של הרב אשר וייס שנכנס לעולם העסקים.

סגל

ולשמחות: ברכת מזל טוב לסופר האגדי חיים ולדר לרגל הולדת הנכדה.

מזל טוב לאריה פרנקל ממשרד פרסום 'גל אורן' לרגל שמחת נשואי בנו.

יו"ר איחוד הצלה זאבי קשש נערך לרגל שמחת נישואי בתו, בימים אלו הדורים עובדים שעות נוספות, גדול יהיה המעמד.

איש הרבנים יהודה חזן, נערך בימים אלו לקראת שמחת החתונה שתיערך בירושלים.

לפיני טננבוים, העוזר של הרב לאו יש חברותא חדשה: הרב הראשי לישראל.

סגל לאו

עוד במשפחת לאו: דודו עמר, היועץ, פגש השבוע את הסבא רבה הרב ישראל מאיר לאו.

ולחדשות מהמוזיקה החסידית: ספינת תיירים התהפכה מול חופי שכונת סיגעט בניו יורק, לשם הגיע  גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד שבא לעודד את התושבים בזיץ' סוחף.

ואילו ליפא שמלצר פגש השבוע את האדמו"ר מירמער רוב יענקל מילער.

ליפא בין הזמנים

הופעות רבות בבין הזמנים: ישי לפידות ויהורם גאון ינעימו בהיכל התרבות תרבות בי" אב, בינתיים ישי לקח את היורש לסיבוב בשמי ישראל.

לפידות בין הזמניםיורם בין הזמנים

גדול הזמר החסידי, אברהם פריד, פותח את סיבוב הופעות הקיץ שלו בבריכת הסולטן, במופע חגיגי לרגל ט"ו באב יחד עם דודו אהרן.

שבת שלום, ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טעות!!!! אברהם פריד ישיר עם קובי אפללו

  אשריך אחלה טור מעניין מאוד תמשיך כך

  יעקב |
  הגב