הילדים "יקפצו" ב-770 של הרבי מלובביץ'

יזם זריז הכין לימי החופשה הפתעה נחמדה: "טרמפולינה" בצורת ה-770 המפורסם מברוקלין, ביהמ"ד של הרבי מלובביץ'

העיתונאי יהודה שלזינגר מפרסם הבוקר ב"ישראל היום" על מיזם חביב של יזם זריז שמשכיר טרמפולינות לאירועים: טרמפולינה מיוחדת וייחודית בצורת ה-770, בית המדרש של הרבי מלובביץ' זצ"ל בברוקלין.

שמעון בלזם, מנכ"ל חברת "קפיצה בהנאה", סיפר לעיתון  כי "מדובר בדגם בלעדי שייצרנו במיוחד, שהוא העתק מיוחד של ה-770, הבית של הרבי מלובביץ'. זה משטח קפיצה גדול של שישה מטרים על שישה מטרים וחצי, ובו כמה פעילויות כמו מגלשה".

מהיכן הגיע הרעיון? בלזם: "החלטנו לייחד את החברה שלנו להתאמת המתקנים לאווירה שבה גדלים הילדים, להתאים את האירוע כך שילדים לא רק ייהנו, אלא גם יקבלו את החוויה שמתאימה להם ולאורח חייהם. בחרנו להתחיל בחב"ד. זו חסידות שמחה ופעלתנית. כולם מכירים את הסמל 770. הוא ייחודי מאוד בחב"ד, ולכן ייצרנו את המתקן הזה".

עד עכשיו, סיפר  בלזם, הזמינו את המתנפח החדש בעיקר מכפר חב"ד, מקייטנות וממשפחות. "זה נחמד. לא רק שהילדים קופצים ונהנים, הרבה פעמים אנחנו שומעים את ההורים, שמבקשים מהילדים להצטלם על הרקע של המתנפח בגלל הדמיון המדויק. זה גם חלק מהחוויה".

1,000 שקלים. זו עלות השכירות של המתנפח ליום.

בלזם סיפר עוד,  כי "רצינו לבנות משהו דומה לברסלב, ובינתיים נשמור על זה בסוד. חשבנו גם לעשות דגם של בית המקדש, אבל אחרי התייעצות עם רבנים ירדנו מזה. שילדים יקפצו בתוך בית מקדש? זה לא מתאים, זה גורם לזילות של הסמל, והחלטנו לרדת מזה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.