הילד אליהו רפאל טראב ז"ל

לאחר ייסורים קשים ומרים נפטר ממחלת הסרטן, כשהוא בן 10. רפאל אליהו נולד להוריו היקרים והצדיקים ב'זאת חנוכה' לפני עשר שנים. { התייסר והתברך}

הילד אליהו רפאל טראב ז"ל נסתלק לגני מרומים הבוקר- נר שביעי של חנוכה לאחר ייסורים קשים ומרים ממחלת הסרטן, כשהוא בן 10. רפאל אליהו נולד להוריו היקרים והצדיקים ב'זאת חנוכה' לפני עשר שנים. הלוויה יצאה בשעות הצהרים מביתו בשכונת רמות ד' בירושלים.

משפחת טראב הכניסה לפני כשנה ספר תורה לרפואתו השלמה, לרגל סיום כתיבת ספר התורה, הגיע הילד אליהו רפאל לבתי מרנן ורבנן גדולי ישראל מכל החוגים והעדות על מנת לזכות אותם לכתוב אות בספר תורה. מצבו הבריאותי של אליהו רפאל חווה עליות ומרודות רבות במהלך השנים האחרונות. מעשה מרגש התרחש לפני כשנה במעונו של מרן הגר"ח קניבסקי בני ברק. הילד אליהו רפאל הגיע יחד עם אביו ויו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן.

אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' פנה למרן הגר"ח קניבסקי וסיפר כי לפני מעלה משנה הגענו להרב בכדי לבקש את ברכתו לרפואת הילד אליהו, ומרן השיב בשעתו, "רפואה שלמה בקרוב', ואכן לתדהמת הרופאים המחלה הנוראה שרבים חללים הפילה- חלפה לה כלעומת שבא, והילד היקר אליהו שב לחייו הרגילים כמו חבריו. באחרונה למרבה הצער שבה המחלה לילד וכעת נזקק לעבור טיפולים קשים מאוד בבתי חולים אשר מתישים אותו וגורמים לו לסבל נוראי. "אנחנו רוצים שהרב יברך שוב את הילד" התחנן הרב אברמן כשדמעות זולגות מעיניו. מרן הגר"ח קניבסקי שמע את הפרטים ולפתע הרים את ידו והוציא את פאותיו של הילד אליהו מאחורי אוזניו והניח מקדימה. הנהגת מרן הרב קניבסקי ריגשה מאוד את הילד ובני משפחתו

"הילד היקר רפאל אליהו היה מבקש ממני כל פעם אני רוצה להתברך מעוד גדולי ישראל בכדי שיהיה בריא", משחזר יו"ר ארגון 'לב מלכה' אהרן אברמן כבקולו נשמע צער רב, " תמיד רפאל אליהו היה חוזר מהביקורים האלו לבתי החולים או לביתו עם כוחות מחודשים להתמודד עם המחלה הנוראה. בזמן שאני ומשפחתו ביקשו מהרבניים ברכה לרפואתו. הוא לא חשב על עצמו, תמיד ביקש ברכה להצלחת שאר בני המשפחה. הוא כל כך התרגש מהספר תורה שהוכנס לרפואתו וכעת יהיה לעילוי נשמתו. כיהודים מאמינים בני מאמינים, אנו בטוחים כי כל התפילות והברכות לא ישבו ריקם".

ילד חולה 4 ילד חולה 3 ילד חולה 2 ילד חולה

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בטוח שהוא עדיין חי….הרי מרן שר התורה ברכו שוב אחרי שהזיז לו את הפאות קדימה….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב