הילד בן ה-13 שנפצע אנושות בפסגת זאב חזר לנשום בכוחות עצמו

פסגת זאב: הנער החרדי בן ה-13 שנדקר ונפצע קשה מאוד מפיגוע הדקירה של המחבל בן ה-13 אחמד מנאסרה, החל לחזור ולנשום בכוחות עצמו, והוא ער ומתקשר עם הסובבים אותו. לתדהמת הרופאים בבית החולים. {נס בבית החולים}

נס בבית החולים הדסה: נאור שליו הנער בן ה-13 שנדקר ונפצע קשה מאוד מפיגוע הדקירה של המחבל בן ה-13 אחמד מנאסרה, החל לחזור ולנשום בכוחות עצמו, והוא ער ומתקשר עם הסובבים אותו. לתדהמת הרופאים בבית החולים.

פרופסור אחמד עיד, מנהל המחלקה הכירורגית בהדסה הר הצופים שעמד בראש צוות המנתחים שהצילו את חיי הנער אמר כי "נותרה לבחור שלנו עוד דרך שיקומית כמובן אבל אני שמח שבסך הכל מצבו טוב ויציב, והמדדים מראים על התקדמות". הפרופסור מספר עוד כי מצבו היה קשה ביותר כשהגיע לבית החולים ו"היום אנו אופטימיים לגבי המשך החלמתו".

כזכור, בפיגוע הדקירה שהתרחש בשבוע שעבר כששני מחבלים פלסטינים – האחד בן 13 והשני בן 15 – דקרו יחד נער יהודי בן 13 שרכב על אופניים ופצעו אותו באורח אנוש. לפני כן דקרו השניים את יוסף בן שלום, בן 21 שנפצע קשה. זה היה פיגוע אחד הקשים ביותר בגל הטרור הנוכחי. "הילדה שלי הייתה ליד הנער. הם צעקו 'אללה אכבר' ודקרו אותו", סיפר שרון בן שושן, עד ראייה לפיגוע.

משפחתו מבקשת מהציבור: אנא המשיכו להתפלל עבור הנער נאור בן רות, לרפואה שלימה.

הפצוע השני בן ה-21 שנפצע קשה, עדיין זקוק לתפילות, שמו לתפילה: יוסף חיים בן זהבה.

ואם שאלתם מה קורה עם המחבל הדוקר בן ה-13: הוא כבר שוחרר מבית החולים לאחר שנורה ונוטרל בעת ביצוע הדקירה יחד עם חברו בן ה-16 שחוסל. בית המשפט השלום בירושלים האריך אתמול בשנית את מעצרו עד ליום ראשון הבא.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.