ההורים זועקים: "הכתובת הייתה על הקיר"(וידאו)

שעות לאחר שהילד שמעון אברמוב ז"ל נדרס למוות מאשימים הורים המתגוררים בסמוך את הרשויות בהזנחה וברשלנות {הטרגדיה בירושלים}

עדי הראייה לתאונה הקטלנית בירושלים זועקים: "הכתובת הייתה על הקיר". הורים ותלמידים רבים נאספים בשעות האחרונות סמוך למקום בו נהרג הצהריים הילד שמעון אברמוב ז"ל בן ה-10 כתוצאה מפגיעת אוטובוס של חברת אגד. אחד האבות הגר בשכנות למשפחה אמר בשיחה עם 'קוקר' כי "אנחנו בהלם טוטאלי, קיווינו שהיום הזה לא יגיע".

הוא הוסיף: "יש גם כעס גדול כי התריעו על כך שיש פה סכנה ברחוב שמואל הנביא בו נוסעים אוטובוסים בפרעות. הכביש נמצא בסמוך לבנייני מגורים משני הצדדים, אך כל זה לא מפריע לנהגים לנסוע במהירות שמתאימה לכבישים סואנים". הוסיף האב.

האירוע התרחש בשעות הצהריים כאשר הילד עשה את דרכו באופניו ברחוב שמואל הנביא, אוטובוס שהיגע מולו לא הבחין בו ודרס אותו, הילד נכנס מתחת גלגלי האוטובוס ופונה במצב קשה לבית החולים הדסה הר הצופים, לאחר דקות ארוכות של מאמצי החייאה נקבע מותו של הילד.

שכנה המתגוררת בסמוך למקום התאונה סיפרה ל'קוקר' כי "יש מעבר חצייה, אני עוד לא יודעת מה קרה ואיך אבל ידענו שמסוכן פה. יש מעברי חצייה שהשימוש בהם עדיין מסוכן כי אוטובוסים מגיעים במהירות". היא הוסיפה: "בתי סיפרה שילד נדרס. היא בכתה והייתה מאד נסערת, דיברנו על המצב הקשה בכביש בפני בכירי עיריית ירושלים, זה פשוט נורא ובעיני הכתובת הייתה על הקיר".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אוטובוס

  ברגע שהאוטובוס דרס אותו, האוטובוס עצר מעל הילד והגלגל לא עלה עליו, אלא שכב מתחת לגלגל לאחר הדריסה באיבוד הכרה, ופונה לבית החולים לאחר מאמצי החייאה, אך לא הוצלחו, נקבע מותו של הילד ה-10.

  אחימאיר |
  הגב
 2. מה הילד חיפש בכביש?!
  ומה הולכי הרגל שהולכים בכביש ללא טיפת אחריות מחפשים שם?

  כביש נועד לכלי רכב בלבד.

  לא לאופניים, לא לקורקינטים, לא לעגלות, לא לאנשים, ולא לילדים!!!

  נועד רק ל-כ-ל-י ר-כ-ב.

  בשכונת שמואל הנביא אין חוק, והתשלום הגיע |
  הגב
  • לא נכון אופניים הם כלי רכב לכל דבר, ואם אנשים לא יודעים את חוקי התנועה מקומם לא על הכביש, הן לנהג האוטובוס והן לרוכב האופניים, אלא אם הוא חצה במעבר החצייה…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • אופניים כלי רכב? תזכיר לנו איפה הקשקושים שלך מעוגנים בחוק?

    ההבנה שלך בחוק שואפת לאפס, אתה אדיוט ובור ועם הארץ, טועה ומטעה.
    טיפש הייית וטיפש תמות, רק תזהר שלא עם אופניים.

    לעצם העניין:
    אופניים לא מוגדרים בחוק ככלי רכב, מקומם לא בכביש.
    מקומם במדרכה או בשבילים המסומנים. זה שאין אכפיה ואין חוק ספציפי האומר שמשתמש באופניים שינוע בכביש ייקנס, אין פירוש הדבר שרוכב אופניים רשאי לנוע בכל כביש ובכל מצב.

    יש לאכוף באיזור התאונה את חוקי התנועה, בעיקר על הולכי רגל ולטווח הארוך.
    חוקי התנועה לחלק מהולכי הרגל באיזור התאונה הם בגדר המלצה בלבד, ויש לתת על כך את הדעת ולהתחיל ברכיפה וקנסות כואבים נגד מפרי החוק החצופים.

    העונה לטמבלים שחושבים שיודעים הכל |
    הגב