הילולת האר"י הקדוש: הושגה שליטה על שריפת הענק

לפני שעה נתקבלה הודעה במשל"ט צפון על שריפה בבית העלמין בצפת, למקום מוזנקים ארבעה צוותים מתחנה מקומית, לאחר מאמצים הושגה שליטה

לפני זמן קצר נתקבלה הודעה במשל"ט צפון על שריפה בבית העלמין בצפת, למקום מוזנקים ארבעה צוותים מתחנה אזורית גליל גליל גולן בפיקודו של להב שלומי בן אבו, הצוותים מבצעים פעולות כיבוי. כעת דווח כי הושגה שליטה.

חשוב לציין כי היום מתקיימת הילולת הארי ואלפי אנשים פוקדים את קבר הארי.

צביקה לבל – מנהל סניף גליל של הצלה מדווח מהמקום: "כמידי שנה אנו מאבטחים רפואית את אלפי העולים לציונו של האר"י הקדוש ביום ההילולה. גם השנה יש לנו נוכחות עם מספר אמבולנסים של מד"א המאוישים במתנדבי הצלה, וכן אופנועים ורכב חשמלי זעיר מסוג בימבולנס. בעקבות תנאי השטח בבית העלמין, נערכנו מראש עם ציוד רפואי התואם לצרכים, וכבר טיפלנו במספר אנשים שנפלו ונחבלו".

במהלך מבצע האבטחה הרפואית של איחוד הצלה לאבטחת שלומם של האלפים שעלו לתפילה בציון האר"י הקדוש בבית העלמין העתיק בצפת לרגל יום ההילולא פרצה שריפת ענק בבית העלמין.

בשלב זה הכוננים הונחו להישאר מחוץ לבית העלמין ולהיערך בהתאם למתן מענה לנפגעי שאיפת עשן באם יהיו. כוחות גדולים של כיבוי אש פועלים במקום. בשלב זה לא נמסר על נפגעים בנפש.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.