הילרי לרשת CNN: "הפסדתי בגלל קומי והרוסים"

בראיון מיוחד שהעניקה לרשת CNN הילרי קלינטון מתחה ביקורת חריפה על ראש ה-FBI שהוציא מכתב שבועיים לפני הבחירות, ועל המעורבות הרוסית שהביאו יחד לתבוסתה. צפו { מתקשה לעכל}

בראיון מיוחד שהעניקה לרשת CNN  הילרי קלינטון  מתחה ביקורת חריפה על ראש ה-FBI  שהוציא מכתב שבועיים לפני הבחירות, ועל המעורבות הרוסית שהביאו יחד לתבוסתה. "אם הבחירות היו נערכות ב-27 באוקטובר, הייתי היום הנשיאה שלך", אמרה קלינטוןבראיון  לכתבת CNN, כריסטיאן אמנפור.

"אני לוקחת על עצמי את מלוא האחריות האישית, אני הייתי המועמדת, שמי היה על פתק ההצבעה. אני מודעת לחלוטין לאתגרים, לבעיות, לחסרונות שהיו לנו..", אמרה קלינטון לפני שהוסיפה: "…בדרך לניצחון".

קלינטון הסבירה על הנסיבות שהביאו להפסדה: "ואז הגיע השילוב של המכתב של ראש ה-FBI ב-28 באוקטובר יחד עם המסמכים הרוסיים בוויקיליקס, אלו עוררו ספקות בראשיהם של אנשים שנטו להצביע עבורי ופחדו".

. "אני מאמינה כי מה שהביא להפסד הם האירועים שהפריעו ב-10 הימים האחרונים של הקמפיין". קלינטון מתייחסת בכך לנשיא טראמפ כמי שזכה בתפקידו הודות למעורבות גורמים חיצוניים, בהם ממשלת רוסייה, תירצה קלינטון את הפסדה מול המועמד שנחשב הזוי ומטורלל.

בהמשך הוסיפה בקריצה היא זכתה  ב-3 מיליון קולות יותר מטראמפ.  כשנשאלה מה היא עושה כעת, השיבה שהיא "אזרחית אקטיביסטית וחלק מהרזיסטנס (תנועת ההתנגדות)" .

בתגובה לראיון,  נשיא ארה"ב טראמפ הגיב בזעם לדבריה של קלינטון בשני ציוצים שפורסמו הלילה וכתב: "ראש ה-FBII קומיי היה הדבר הכי טוב שאי פעם קרה להילרי קלינטון, כי זה נתן לה 'פטור' על מעשים רעים רבים!".

טראמפ הוסיף כי הטענות של הדמוקרטים למעורבות רוסית לטובת טראמפ הן "מזויפות, זה תירוץ שנועד להצדיק את ההפסד שלהם בבחירות". הנשיא כתב על עצמו בגוף שלישי תהה: "אולי טראמפ פשוט ניהל קמפיין מצוין?"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.