המשטרה קבעה: אין עבירה במיצג בצלאל

המשטרה השלימה את חקירת הסטודנטית מבצלאל, שיצרה ותלתה פוסטר בו נראה חבל תלייה סמוך לראשו של נתניהו וקבעה כי אין בסיס לחשד להסתה והמיצג נעשה בתמימות. תיק החקירה הועבר לפרקליטות להחלטה סופית {חיזוק לשמאל}

חדשות 2 הכתב משה נוסבאום חושף כי המשטרה השלימה את חקירת הסטודנטית מבצלאל, שיצרה ותלתה פוסטר בו נראה חבל תלייה סמוך לראשו של נתניהו וקבעה כי אין בסיס לחשד להסתה והמיצג נעשה בתמימות. תיק החקירה הועבר לפרקליטות להחלטה סופית.

בתוך כך צעירי מרצ יצאו בפוסט חריף בעמוד הפייסבוק שלהם בו גיבו את בצלאל ואת עבודתה של הסטודנטית ויצאו כנגד בנט, רגב והימין במילים חריפות וקשות.

הפוסט שמתחיל במשפט: "זה הזמן לחזק את בצלאל ואת הסטודנטים". פותח במתקפה על רגב ובנט: "למירי רגב יש טריק אחד בלבד בשרוול, בכל פעם שמתעוררת במוסד שאלה פוליטית היא קוראת לסגור אותו. בכל מוסד תרבותי, אמנותי, חינוכי שמושמעת ביקורת היא תבקש לסגור. נגיד בבצלאל, היא אפילו לא תטרח לבדוק שהעבודה של אותה סטודנטית, שנה א', היא בנושא הסתה. אין לה שום מושג מה הקשר העבודה ומה היא אמורה להביע. מה עם שר החינוך? אותו שר שמנסה למנוע מארגון אחד ספציפי לפגוש תלמידים בכל מיני דרכים לא דרכים? גם הוא מתנפל".

לאחר מכן תהו צעירי מרצ גם על כשירותו של היועמ"ש: "מסתבר שסטודנטית אחת, שנה א' שלומדת חודש וחצי היא סכנה ביטחונית למדינה. כזאת סכנה שהיועמ"ש שכבר למעלה מחודש לא מוצא סיבה לשלוח את נתניהו לחקירה משטרתית, המליץ על חקירה שלה בתוך 24 שעות. אותו יועמ"ש שהיה גם מזכיר הממשלה של ביבי ומקורב לזוג נתניהו".

מפה עלו בצעירי מרצ להתקפה חריפה ביותר על הימין וכינו אותם קוזאק נגזל וחסר ביטחון והילד שמציק לכולם בבית ספר ואז בוכה למנהל כשמחזירים לו: "ועוד מילה לכל התקשורת ואנשי הימין המתנפלים – אתם יודעים היטב שאם כל הסתה של ימני אקראי לחלוטין וחסר חשיבות כנגד השמאל הישראלי הייתה חדשות, לא היה לכם מקום לשדר תוכניות. השמאל סופג כל יום את פירות ההסתה של הקוזאק הנגזל מהימין. אותו ימין כל כך דורסני מצד אחד וכל כך חסר בטחוני ועלוב מצד שני. אותו ימין שמתנהג כמו הילד בכיתה שמציק לכולם ואז בוכה למנהל כשמישהו אחד בוחר להחזיר לו".

בסופו של הפוסט גם תקפו את ראש הממשלה נתניהו וכתבו: "ולסיכום, אולי כדאי לזכור מישהו אחר שהסתובב עם חבל תלייה, לא סטודנט שנה א', אלא ראש הממשלה שהסתובב בהפגנות ליד חבל התלייה של רבין או ליד ארון הקבורה שלו. החקירה שלו כבר נפתחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.