הימרו על הסוס הנכון: ישי וליצמן בראיון אחרי הניצחון • וידיאו

אלי ישי ויעקב ליצמן רושמים הישג לא מבוטל לאחר שהימרו על הסוס הנכון, בראיון לקוקר הם מתקשים להסתיר את שמחתם: "נקווה שזה תחילת סופה של הממשלה. ריבלין קרוב למסורת ואנו שמחים שהוא נבחר", אומר ליצמן ל'קוקר'.

רובי ריבלין נבחר לנשיאות ובמפלגות החרדיות חוגגים: במפלגות החרדיות שמרו את הקלפים צמוד לחזה וסירבו להודיע במי יתמכו בבחירות לנשיאות. בסיבוב הראשון תנועת ש"ס התחלקה: חלק בחרו  בריבלין, אחרים תמכו בדליה איציק. אלי ישי רושם הישג לא מבוטל לאחר שהימר על הסוס הנכון ולאורך כל הדרך הודיע על תמיכתו ברובי ריבלין.  בראיון ל'קוקר' הוא התקשה להסתיר את  שמחתו.  אני שמח שהוא נשיא המדינה. דיברתי עם חברי לתנועה ואני שמח ששמעו בקולי.

ישי בראיון

[alooma ref="2911a1384e539aef8fbf699b0fdb4c6b.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]  

ישי מציין את תמיכתו של מרן בריבלין ואומר: מרן  אמר בשעתו כי בפעם הבאה ש"ס תתמוך בריבלין, ואני שמח שקיימנו את צוואתו". אמר ישי.

השלב הבא : נפיל את הממשלה 

גם ליצמן כמו ישי, היה הראשון לתמוך בריבלין, עתה הוא הראשון לחיייך. "נקווה שזה תחילת סופה של הממשלה. ריבלין קרוב למסורת ואנו שמחים שהוא נבחר", אומר ליצמן ל'קוקר'.   ליצמן בראיון: [alooma ref="f997df5dedd7b25b8ef882b8cf780ad1.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]    

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עכשיו אני מבין למה שמחתו של השריף דרעי בחתונת ביתו לא הייתה שלמה. אופס…. שוב פאשלה.

  איש יהודי |
  הגב
 2. כל הכבוד לכם…

  עקפתם את כיכר, אין להם שום ווידאו בלעדי (טוב בטח, מה הם יראיינו את דרעי הלוזר).

  תלמיד מרן |
  הגב