היעלמותו של בחור הישיבה: טרם נמצא קצה חוט. החמאס מזכיר אותו באתר שלו

נמשכים החיפושים אחרי בחור הישיבה, אהרון סופר, שנעדר מאז יום שישי בירושלים. עשרות מתנדבים ואנשי מקצוע הופכים כל אבן בניסיון למצוא קצה חוט שיוביל אל הנעדר

עשרות רבות של מתנדבי זק"א בליווי יחידת הג'יפים, טרקטורונים, יחידת הכלבנים, עורכים חיפושים מאז יום השבת אחר אהרון סופר, תלמיד ישיבה, בן 23 מירושלים, שנראה לאחרונה ביום שישי ביער ירושלים שם טייל עם חברו בטרם נעלם. עדיין אין קצה חוט.

ביום שישי בשעה 12 בצהרים לערך, טיילו שני תלמידי ישיבה באזור יער ירושלים, כאשר בשלב מסוים אחד מהם לא מצא את חברו. מאז ליל שבת, נערכו חיפושים נרחבים על ידי המשטרה, עשרות מתנדבי זק"א ואחרים באזור בו טייל, כאשר במקביל גם הופעלה כריזה בשכונות החרדיות.

שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם, יצאו ביום שישי בצהרים לטייל באזור יער ירושלים. השניים הגיעו למדרון תלול, ואחד מהם פחד לרדת. חברו החל להתקדם כאשר אהרן סופר, תלמיד ישיבתו של הרב צבי קפלן, מתקדם מאחוריו באיטיות.

"במהלך הירידה, החבר קרא לאהרן פעמיים שלוש, לוודא שהוא מאחוריו, והוא ענה לו בחיוב", מספר בנצי אוירינג מפקד זק"א ירושלים: "בשלב מסוים הוא לא הגיב לו, אך לא התאפשר לו לחזור לאחור והוא המשיך עד לסוף המדרון".

רק בשעה 18:00 לערך, פנה החבר למשטרת ירושלים, והגיש תלונה על היעדרות, שם החלו בחיפושים אחריו. בליל שבת בשעה 1:45 צלצלו נציגי המשטרה למפקד זק"א ירושלים הרב בן ציון אוירינג, שקיבל אישור מהרבנים להתחיל בחיפושים נרחבים. בעיצומו של יום השבת הפעיל מוקד זק"א עשרות רבות של מתנדבים, כמו גם יחידת הג'יפים, טרקטורונים, יחידת הכלבנים שיצאו לחיפושים באזור ציפורי ביער ירושלים, בבית זית, ובכל הגזרה. כמו כן הוקם חפ"ק של המשטרה בבית זית.

מדובר בבחור ישיבה יליד ארצות הברית, בריא בנפשו, שמתגורר בשנה האחרונה בירושלים. בחיפושים אותם ניהלו משטרת ירושלים, הצטרפו עשרות מתנדבי זק"א, איחוד הצלה, ויחידת חילוץ מגילות וגוש עציון, בסיוע מסוק משטרתי, פרשים, ויחידות המשטרה השונות.

מאיר אקר קמב"צ זק"א מחוז ירושלים, סיפר על החיפושים: "החיפושים נמצאים בעיצומם. במהלך הלילה הצטרפו לחיפושים עשרות תלמידי ישיבה וחברים. הבוקר התחדשו החיפושים בעוצמה גדולה יותר. מדובר בעשרות אנשים שמחפשים אחריו".

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר העונה לשם אהרן סופר, כבן 23 תושב ירושלים, שנראה לאחרונה ביום שישי בשעה 12:00 ביער ירושלים ומאז נעלמו עקבותיו.

תיאורו: מבנה גוף צנום, גובהו 1.75 מ׳, זקן קצר ג׳ינג׳י, מרכיב משקפיים. לובש מכנסיים שחורים, חולצה לבנה וכפה שחורה.

כל היודע דבר על מקום הימצאו או יכול לסייע באיתורו, מתבקש להתקשר למשטרת ירושלים בטלפון 02-5391520, או למוקדי 100 בעל תחנות המשטרה ברחבי הארץ.

חיפושיםחיפושים 3

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הראש ישיבה שלו וגם המשפחה שלו אמרו ל-NRG שנראה להם שהוא נחטף. וכך באמת זה נראה. לא יכול להיות שבלעה אותו האדמה ביער ירושלים.

  שימו לב! התקשורת החילונית בכלל לא מדווחת עליו. המשטרה לא באמת מחפשת אחריו.

  מדוע? כי הוא חרדי, וגם הוא לא אזרח ישראל. לציונים לא איכפת מיהודים, רק מישראלים חילונים.

  אבל כשחטפו 3 דלי"ם גם לחרדים כאב…

  תלמיד מרן |
  הגב
  • כל כך כאב לך עד שאתה מכנה אותם בזלזול דלי"ם

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב