היערכות להילולת האדמו"ר מלעלוב

העליה לציון תתקיים אי"ה ביום שני, ח' בתשרי – 'י"ג מידות", לרגל יום ההילולא השביעי שחל ביום הכיפורים הבעל"ט

 

לקראת יום ההילולא השביעי, הושלמו ההכנות על ידי ה"ועד המארגן" בסיוע "האגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים", לקליטת אלפי העולים להשתטח ולהעתיר תפילה על ציונו של האדמו"ר רבי שמעון מלעלוב במרומי הר הזיתים. העלייה לציון תתקיים אי"ה ביום שני, ח' בתשרי – 'י"ג מידות'.

 

עוד בחייו עלי אדמות נוהג היה  להורות לרבים מהפונים אליו לדבר ישועה, לקבל על עצמם את הקבלה הנשגבת ועתיקת היומין "שלא לדבר בשעת התפילה וקריאת התורה", בכך ראה את מפתח הישועות, דרכו ניתן להיוושע בכל העניינים ולזכות לכל ההשפעות הטובות.

 

חסידיו זוכרים כשנטל בידיו את הכרזה המפורסמת "אסור לדבר בשעת התפילה" ויצא כך בריקוד נלהב, בכך ביקש להנחיל ולהשריש בלב כל הנוכחים את גודל חשיבות העניין… ובמוצאי "שמחת תורה" האחרון לחייו, התבטא האדמור מפורשות במקהלות עם: "כל מי שמקבל על עצמו שלא לדבר בתפילה ובקריאת התורה – אני מבטיח שתתקבל תפילתו!"

 

לקראת יום ההילולא השביעי צפויים לעלות ולהשתטח על ציונו חסידיו ומעריציו, במקום הוקם "אוהל הכנסת אורחים" ונערך תיאום מלא עם כוחות הביטחון, כדי להבטיח בעז"ה את שלומם של הבאים ביום ההילולא בכל שעות היממה. בנוסף הושקעו השנה מאמצים מרובים בהסדרת מערך התחבורה לרווחת העולים.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.