היערכות רבה במיון 'טרם' במתחם ביקור חולים לקראת חג השבועות

במיון 'טרם' במתחם ביקור חולים בירושלים נערכים בכוחות מתוגברים לקראת חג השבועות * הקרבה של הסניף לעיר העתיקה ובשל הרבבות שינהרו לכותל יתוגברו הצוותים במיון 'טרם' ברחוב שטראוס *

במיון 'טרם' הפועל במתחם בית החולים ביקור חולים, נערכים לקראת חג השבועות ומתגברים את הצוותים המקצועיים על מנת להמשיך ולהעניק טיפול רפואי איכותי, מהיר ומקצועי אף בימי החג העמוסים.
ב'טרם' מעריכים כי בשל העובדה שרבבות צועדים בחג השבועות לכותל המערבי, ומיקומו הייחודי של 'טרם' במתחם ביקור חולים בלב ליבו של המסלול שבו צועדים הרבבות לכותל המערבי וקרבתו לשכונות החרדיות, הקירבה לישיבות ומרכז התורה בגאולה בכל שעות החג ובמיוחד בלילה, יתנקזו אליו מטופלים רבים שידרשו לטיפול רפואי במהלך החג. מה גם שמרפאות קופות החולים יהיו סגורות במהלך החג.
ד"ר דוד זלוטניק מומחה ברפואה דחופה ומנהל רפואי ב'טרם' מסר כי "מטבע הדברים קיימת עליה בכמות המטופלים בימי החגים בכל סניפי טרם. הקרבה של מיון טרם במתחם ביקור חולים לכותל המערבי מביאה אותנו לתגבר את הסניף עוד יותר על מנת שנהיה ערוכים להעניק את הטיפול המיטבי למטופלים".
פעילותו של הסניף החדש של מיון 'טרם' במתחם בית החולים ביקור חולים לשעבר, מהווה בשורה לציבור תושבי העיר ירושלים ובפרט לשכונות הסמוכות לסניף, ואלפים כבר פקדו את הסניף בחודשים הראשונים לפעילותו. מבחינת הציבור החרדי מדובר בבשורה גדולה. בית החולים ממוקם במרחק הליכה קצר ובסמיכות לשכונות הגדולות מאה שערים גאולה, מקור ברוך, בית ישראל, הבוכרים ועוד, ולכן ניתן גם בשבתות להגיע בזמן קצר לבית החולים. אם עד עתה נמנע חלק מן הציבור לגשת לחדר המיון של בית החולים בשל אי הוודאות בו פעל, לא עוד.
מלבד האדיבות והמקצועיות מנוצלים התנאים המיוחדים של הסניף החדש, וניתן לבצע בדיקות מקיפות אף יותר מאשר בשאר סניפי 'טרם', וזאת עקב הפעילות משטח בית החולים. במקום פועלים מיטב הרופאים המקצועיים, מכוני הדמיה, מעבדות וניתנים בו מגוון רחב של טיפולים.
הנגישות לשכונות החרדיות גאולה ומאה שערים צפויה להפוך את המרכז החדש של 'טרם' בתוככי בית החולים, לכזה שיעניק מענה לאלפי מטופלים מהאזור שלא ייאלצו להישרך למרכזים וחדרי מיון מרוחקים, ויקבלו מעתה מענה מקצועי זמין ומהיר במרחק קצר מביתם. מעתה, יזכה הציבור לשירות זמין מקצועי ומהיר גם במוצאי שבת, בהם העומסים בחדרי המיון גדולים. ואכן, מאז פתיחת סניף 'טרם' החדש בחודשים האחרונים, פקדו אותו אלפי מטופלים שנהנו מהשירות המקצועי והיעיל.
ושיהיה לכולנו חג שמח ובריא!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.