היערכות רבה לוועידת ש"ס השלישית שתתקיים ברמדה

הועידה תתקיים במלון רמדה בירושלים בשלושה ימים של דיונים וגיבוש חברים * במושב המרכזי ישתתפו מועצת חכמי התורה בראשות מרן הגר"ש כהן שליט"א ויו"ר ש"ס הרב אריה דרעי שיציג את הישגי התנועה והתכניות לעתיד

 

ועידת ש"ס השלישית יוצאת לדרך: בברכתו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן שליט"א תקיים ש"ס ועידה ארצית וימי עיון, בהשתתפות מועצת חכמי התורה, רבנים דגולים, שרי וחברי הכנסת של התנועה בראשות היו"ר הרב אריה דרעי, והמנכ"ל הרב חיים ביטון. כן ישתתפו מאות נציגי התנועה ברשויות המקומיות, סגני ראשי ערים, חברים ופעילים מכל רחבי הארץ. מדובר בוועידה השלישית במספר של תנועת ש"ס, שתעמוד השנה בסימן תנופה ועליה מבחינת ההישגים הרבים של התנועה במישור הארצי, בממשלה בכנסת וברשויות.

במשרדי מפלגת ש"ס מתקיימת היערכות קדחתנית לקיום הועידה שתתקיים במלון 'רמדה' בירושלים ותתפרס על פני שלושה ימים, חמישי – מוצש"ק (כ"ח טבת – א' שבט). מטרת הוועידה לגבש את הנציגים מתוך רוח של התחדשות והתלכדות וכן להוקיר את פועלם המאומץ איש איש במקומו.

המושב המרכזי בוועידה יתקיים ביום חמישי בערב, בהשתתפות מרנן חברי מועצת חכמי התורה שליט"א. בערב זה ישמיעו גדולי התורה את דברי הנהגתם וברכתם ויורו את הדרך אשר ילכו. כמו כן, יו"ר התנועה שר הפנים הרב אריה דרעי יציג את הישגי התנועה הברוכים בכל המישורים וכן את התכניות הרבות לעתיד.

בוועידה צפויים להיערך מספר מושבים ופאנלים שידונו בשלל נושאים העומדים על הפרק, בהשתתפות נציגים ואנשי מקצוע. כמפלגה החרדית המובילה את התחום המוניציפאלי בכל הארץ, יתקיימו דיונים מקצועיים על ניצול משאבים ממשלתיים, חוק נהרי ונושאי חינוך מרכזיים וכן ייעול ושיפור השירות לאזרח. במהלך הועידה אף תוצג המערכת החדשנית של ש"ס לפניות הציבור. מדובר בתוכנה ממוחשבת ומשוכללת הקולטת את הפניות בעזרת מוקד מיוחד, ממיינת אותן לפי תחום וכן מנהלת מעקב אחר שלב הטיפול ושביעות הרצון.

השבת החגיגית תעבור בתחושת 'שבת אחים גם יחד' באווירה מרוממת ומלוכדת של כל הנציגים, יחד עם חזנים ופייטנים שינעימו את התפילות והסעודות ויתקיים 'עונג שבת' כמיטב המסורת.

 

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השסניקים הארורים מתכנסים לבלות על חשבון השקופים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כבוד הרמטכ"ל היקר
  מר גדי אייזנקוט

  קיימת הזדמנות פז לחיל האוויר לטהר את האיזור

  בברכת
  טיסה צלחה

  F35 |
  הגב