טור דיעה: הירהורים בעקבות ברית בנט-לפיד ושתיקת ה'רבנים' הציונים

ציפית לשמוע תגובות נזעמות?
ציפית לשמוע חרמות ואזהרות?
ציפית לשמוע את החרד"לים נזעקים?
אבל אפס, כלום, גורנישט, כלום לא קרה,
ואגלה לכם ידידי כלום לא הולך לקרות!!!
שנאת תלמידי עמי הארצות לתלמידי חכמים כפשוטו!
הלא כבר העיד גדול עמי הארצות בזמנו רבי עקיבא קודם שלמד תורה כי שנאתו היתה כל כך חזקה עד שביקש 'מי יתן לי תלמיד חכם ואנשכנו כחמור' כחמור דוקא שמכתו קשה שבעתיים.
אז אם יש למישהו ביניינו עוד שאלה על תרומתה של התורה לחברה הישראלית, די לנו בזה שלימוד התורה אחראי באופן ישיר להפחתת מידת השינאה, די לנו להביט בפניו של נפתלי בנט שהצליח בבת אחת להעמיד אותו ואת כל תומכיו בשורה אחת עם מחריבי התורה ושונאי ישראל שבכל הדורות, די לנו להביט בפניו של שי פירון ושל ,הרב' בן דהן מהבית היהודי להבין שנאה מה היא 'עמרצות' מה היא.
אשרינו אשרינו אשרינו שאנו לומדים תורה ולו רק בשביל עובדה זו שלא נראה כאותם תאבי שלטון כסף ושררה, כאותם שהשנאה אוכלת בהם כל חלקה טובה.
בזה זה לא תם, אני חותם כאן היום ומבקש להביא את דברי במבחן כי הבית היהודי לא ירגע משנאתו עד שהוא ימכור את ביתו וישוביו לערבים בהתנתקות 2 או כל תכנית אחרת, שנאת החרדים היא הדבר היחיד העקרוני אצל עם הארץ, השנאה הזו היא עצם יישותו של עם הארץ, וכל השאר הם רק סניפים רדומים של אותה שנאה, אהבת הארץ, אהבת בעלי חיים, אהבת הגוף והנאותיו כולם הם סניפים אצל עמי הארצות הללו, כשבראש ובתמצית דמם נושבת רוח שנאה לתלמידי חכמים. אם נפתלי בנט יצליח להשאיר את החרדים בחוץ, מפלגתו תזכה בבחירות הבאות ל20 מנדטים גם אם הוא ימכור את כל ערכי הציונות הדתית, וגם על זה אני חותם!
אם נפתלי בנט יצליח להכות בכיס של החרדים מפלגתו תזכה בבחירות הבאות ב 24 מנדטים וגם על זה אני חותם!
אם נפתלי בנט יצליח להוציא כמה חרדים לצבא נגד דתם ולהעביר כמה מהם על דתם ודעת קונם יתכן והוא יהיה כאן ראש הממשלההבא!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.