"הירי באום אל חיראן כשל משטרתי חמור" (וידאו)

קלמן ליבסקינד חשף הערב בתוכנית "הפטריוטים" בערוץ 20 פרטים חדשים על המהומות באום אל-חיראן. "הדברים של ארדן היום מגיעים אחרי חקירת מח"ש שטרם פורסמה אבל עולה ממנה תפקוד מאד מאד בעייתי של הכוחות של המשטרה בשטח כולל ירי דו צדדי של גורמים משתי יחידות. לגרסת הפיגוע אין תימוכין". {ליבסקינד חושף}

קלמן ליבסקינד חשף הערב בתוכנית "הפטריוטים" בערוץ 20 פרטים חדשים על האירוע באום אל חיראן בו נדרס למוות השוטר ארז עמדי-לוי ונורה למוות יעקוב אבו אל-קיעאן.

ליבסקינד אמר כי דבריו של השר ארדן מוקדם יותר היום, בהם נמנע מלכנות את האירוע "פיגוע טרור" מגיעים אחרי חקירת מח"ש אשר טרם פורסמה.

פרסום ראשון של קלמן ליבסקינד ב"פטריוטים": חקירת מח"ש מעלה כי הירי באום אל חיראן היה "כשל משטרתי חמור" http://l.20il.co.il/rONn

‎Posted by ‎ערוץ 20‎ on‎ יום שלישי 21 פברואר 2017

ליבסקינד: "החקירה טרם פורסמה אבל אפשר להגיד בגדול מה עולה ממנה: תפקוד מאד מאד בעייתי של הכוחות של המשטרה בשטח כולל ירי דו צדדי של גורמים משתי יחידות. צריך להגיד שכל הסיום הטרגי של האירוע הזה יכול היה להסתיים גרוע יותר. לגרסת הפיגוע אין תימוכין".

עוד הוסיף כי המגעים בין משפחות הבדואים מאום אל חיראן והמדינה עלו על שרטון.

ליבסיקנד סיפר כי באחרונה הבשילו המגעים בין שני הצדדים, זאת בשל הסכמה מצד המשפחות להתפנות, אך כעת המדינה משהה את הדיונים. "הרבה מהטענות של הבדואים נכונות", אמר ליבסקינד על המגעים שמתרחשים בתוך 40 ימי האבל של משפחת אל-קיעאן. "בשבועות האחרונים מתנהל מו"מ מאד מאד רציני וענייני בין המדינה לבין תושבי אום אל חיראן שלא הבשיל לסיכומים אבל הטענות של תושבי אום אל חיראן היו מאד מאד ענייניות לגבי השאלות לאן יעברו ומדוע הם צריכים לעבור פעמיים עד שיגיעו למגורי הקבע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.