הירי בדיין החרדי: מתחזקת ההערכה כי מדובר בפיגוע

במשטרה מתחזקת ההערכה כי הרצח בחיפה בוצע על רקע לאומני , אלא שקרובי משפחתו של החשוד ברצח וניסיון הרצח לפני כיומיים בעיר, טוענים כי מדובר בבחור נורמטיבי "שאינו מסתבך עם החוק".

במשטרה מתחזקת ההערכה כי  הרצח  בחיפה  בוצע על רקע לאומני ,  אלא שקרובי משפחתו של החשוד ברצח וניסיון הרצח לפני כיומיים בעיר, טוענים כי מדובר בבחור נורמטיבי "שאינו מסתבך עם החוק".

"אין לו דפוס של רוצח חפים מפשע ברחובות", אמרה אמו של החשוד לחדשות 2 Online. "אני עוברת תקופה מאוד קשה מאוד בעקבות המרדף הזה".

אני לא יודעת מה קרה", המשיכה. "המשטרה והימ"מ באו אלינו הביתה עשו חיפושים לקחו הרבה דברים". מכריו ושכניו של החשוד אמרו שמדובר ב"צעיר חביב שצוחק עם כולם". לדבריהם הוא לא התנהג באופן מוזר או מחשיד בתקופה שקדמה לאירוע.

מסע הירי של החשוד החל סמוך לשעה 09:00 ביום שלישי בבוקר, כשהרב יחיאל אילוז, דיין גיור, נורה ברחוב העצמאות בעיר. הוא נפצע באורח בינוני-קשה. פחות משעה לאחר מכן נורה גיא כפרי, נהג הסעות בן 47 מנשר, ברחוב הגיבורים בעיר. כפרי נפצע אנושות ותוך זמן קצר נקבע מותו. הלווייתו תיערך היום בבית העלמין במושב עופר.

"גיא היה אדם בלי רקע פלילי, זה נפל עלינו כרעם ביום בהיר", אמר אתמול לחדשות 2 Online גיסו, שחר דרור. "הוא מוכר כאדם טוב שעוזר לכולם. אנחנו לא מבינים מה קרה ומקווים שהמשטרה תגיע לחקר האמת ונדע מי עומד מאחורי רציחתו של גיא. לא היו לו אויבים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.