הירי לדרום מתחדש: רקטת גראד התפוצצה בבאר שבע

לפני זמן קצר התפוצצה רקטת גראד בשטח פתוח באזור באר שבע. בתוך כך, נמשך כל העת ירי הקאסמים והפצמרי"ם אל עבר ישובי עוטף עזה

רקטת גראד שנותרה הבוקר משטח רצועת עזה לעבר באר שבע התפוצצה בשטח פתוח באזור העיר. לא דוווח על נפגעיים או על נזק לרכוש. הירי לעבר העיר היום הוא המשך לשבת האחרונה שבה, לראשונה מאז הסתיים מבצע "עמוד ענן", נורתה רקטה לעבר באר שבע.

כזכור, ההסלמה ברצועה נמשכה הלילה, כשחיל האוויר תקף 14 מטרות טרור, ביניהן משגרים מוטמנים ומוקדי פעילות טרור ברצועת עזה. זמן קצר לאחר מכן, פרסם חמאס הודעה כי שבעה פעילי הזרוע הצבאית, עז א-דין אל-קסאם, נהרגו בתקיפות צה"ל, שישה מהם בהתמוטטות מנהרה ברפיח. מקורות בעזה מסרו כי לפחות תשעה פלסטינים נהרגו במהלך התקיפות ברצועה, כולם פעילים של הארגונים הפלסטיניים השונים. מבין התשעה, שניים הם חברי ארגונים שהתפצלו מחמאס. שבעת הנוספים הם פעילים של הזרוע הצבאית.

במקביל לתקיפה, נמשך גם ירי הרקטות ופצצות המרגמה לעבר היישובים בדרום. אדם אחד נפצע הבוקר באורח קל מרסיסים במועצה אזורית אשכול לאחר נפילת רקטה. אזעקת "צבע אדום" נשמעה הלילה במועצות האזוריות אשכול ושער הנגב ובעיר שדרות. שבע נפילות של רקטות זוהו בשטחים פתוחים, ללא נפגעים ולא נגרם נזק.

כמו כן, אירעה הבוקר תקרית נדירה ברצועה: אש נפתחה לעבר כוח צה"ל שנע באזור גדר הגבול ורקטת נ"ט מסוג RPG אף נורתה לעבר החיילים. הכוח השיב באש לעבר מקורות הירי. לא דווח על נפגעים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.