"הישראלים שנוררים שאוהבים לטעון שהם עניים"

"הישראלים הם שנוררים שאוהבים לטעון שהם עניים, חיים לאור נרות כי החשמל יקר, ומתגייסים לצבא בגיל 16, כך אמר המשקיע היהודי קנדי הרשי פרידמן, בעלי השליטה בחברת אזורים .{ הרשי פרידמן פותח תפה }

מה חושב המשקיע החרדי הערשי פרידמן על הישראלים? "הישראלים הם שנוררים שאוהבים לטעון שהם עניים, חיים לאור נרות כי החשמל יקר, ומתגייסים לצבא בגיל 16, כך אמר המשקיע היהודי קנדי הרשי פרידמן, בעלי השליטה בחברת אזורים .
את הדברים אמר פרידמן בראיון לאתר החדשות "טיימס אוף ישראל", שהקשה על פרידמן, בראיון על כך שהיהודים בחול משקיעים דירות בישראל"אזורים בונה בנייני יוקרה ומשווקת את הדירות ליהודים מחו"ל,"הפירוש של יוקרה הוא בסך הכל שהברזים מצופים זהב, יש רצפות שיש יפהפיות ומטבח מפונפן. בסך הכל אנחנו בונים בצורה חכמה כלכלית. אנחנו לא מפרסמים את זה כ"לכו לוודא שלישראלים אין דירות'. אזורים מנסה לשכנע יהודים להגיע לישראל. כיצד מתחילים? משכנעים אותם לקנות דירה. לאחר מכן הם מגיעים לישראל פעמיים בשנה. כולנו יודעים שכדי להיות יהודים טובים צריך להחזיק בפיסת נדל"ן בישראל. זה נקרא יישוב ארץ ישראל", השיב פרידמן.

הכתב שוב שאל על פרידמן ותהה כי "יישוב ארץ ישראל פירושו לחיות בה, ושאל היכן חי פרידמן, אם בתל אביב או בירושלים. "תל אביב. זה נקרא הילטון תל אביב", השיב פרידמן.

 

פרידמן נשאל על ידי כתב הטיימס איך הוא מסביר את העובדה שתריסי החלונות בדירות הללו סגורים בשעות היום, והשיב, "כי הדבר נובע מכך שהשמש מאוד חזקה בישראל".

"תראה, ישראלים אוהבים לטעון שהם עניים, אבל כולם מצליחים להתפרנס בישראל. פשוט כל ישראלי הוא שנורר", אמר פרידמן. "אם אתה נולד בישראל, אין שום מחסור בהזדמנויות. אתה צריך להתגייס לצבא בגיל 16, אבל אחר כך הממשלה באמת דואגת לך. הלימודים באוניברסיטה לא עולים פרוטה".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איך הוא מאיז לדבר כך על כלל ישראל?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. "חמור בלי דעת" הוא פגע במליוני יהודים וחרדים בארץ ישראל, יום אחד ח"ו הוא גם יהא שנארררר…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב