הישראלי שהתעמת עם אובמה: "לא השיב לעניין" (וידאו)

יהודי בשם סם גרוסברג הפנה לנשיא אובמה שאלה מביכה בריאיון לרשת אמריקנית. לחדשות 2 Online הוא מספר על ההתחמקות של אובמה: "הוא ענה כמו שציפיתי, כמו פוליטיקאי אך הוא לא ענה לעניין"

סם גרוסברג הפנה לנשיא אובמה שאלה מביכה, אובמה התחמק. בריאיון לרשת אמריקנית  לחדשות 2 Online הוא מספר על ההתחמקות של אובמה: "הוא ענה כמו שציפיתי, כמו פוליטיקאי"

גרוסברג שאל את הנשיא: "כאזרח ישראלי, ברור לי שאתה מתנגד לראש הממשלה שלנו. הבטחת דברים רבים בכל הקשור לביטחון שלנו כעם, אבל אתה יודע שחמאס נמצא בפתח הדלת שלנו. למה לנו, כאזרחי ישראל, לבטוח בך?"

אובמה השיב כי התחייב פעמים רבות לתמוך בביטחונה של ישראל: "לא רק זאת – אני סיפקתי יותר מודיעין ושיתוף ביטחוני עם ישראל יותר מכל נשיא אחר, למשל מערכת כיפת ברזל".

(באדיבות רשת)

הישראלי  שהקשה בשאלה שהפנה לנשיא ארה"ב ברק אובמה, אומר הבוקר (שלישי) סם גרוסברג לחדשות 2 Online כי לדעתו "אובמה לא נגד ישראל". הוא הוסיף כי "אני מרגיש כבוד שהנשיא ענה לי על השאלה ופנה אלי בשמי".

 

 

"אובמה עושה מה שהוא יכול לעשות, יש לו את העבודה הכי קשה בעולם", המשיך גרוסברג, מנהל בחברה פיננסית שעלה לפני שש שנים לישראל מארה"ב. "שאלתי שאלה שכולנו רוצים לשאול באיזשהו מקום, והוא ענה איך שחשבתי שהוא יענה. כמו כל איש מכירות טוב הוא ענה בלי באמת לענות על השאלה. וזה בסדר, הוא ענה בדרך שלו".

גרוסברג הדגיש כי הוא לא חושב שאובמה נגד ישראל. "האינטרס הראשי שלו זה העם האמריקני", אמר. "הוא הנשיא של ארה"ב, לא של ישראל".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.