הכדורגלן שניצל ממוות בירך הגומל: "קרה לי נס"

למעלה מ-2,000 אנשים הגיעו לאולם הקונכיה בב”ש וראו את ברדה מודה על הנס הגדול

אליניב ברדה שחקן הפועל באר שבע שהתמוטט באימון הקבוצה, השחקן הותיק אליניב ברדה בירך אתמול (רביעי) את ברכת הגומל בכינוס לכבודה של תורה שנערך אתמול עם הרב יגאל כהן והרב יוסף חיים בצרי שליט"א. למעלה מ-2,000 אנשים הגיעו לאולם הקונכיה בב”ש וראו את ברדה מודה על הנס הגדול

השחקן בן ה-35 ספג כדור לחזהו, התמוטט על כר הדשא, פירכס וגרם לבהלה רבה. רק לאחר ארבע מכות חשמל, הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה שם שהה מספר ימים.

"אני חייב לומר שקרה לי נס", אמר ברדה בהתרגשות לאחר שבירך הגומל, "זה נס גדול שאני בריא ומתפקד, אני רוצה לומר תודה על כל האהבה והתמיכה שקיבלתי מכולם. תודה רבה לכולם".

בשבוע שעבר כתב ברדה לאחר שהשתחרר מבית החולים, יצאתי הביתה מבית החולים. אני רוצה שוב להודות לצוות של סורוקה, צוות המיון, לפרופסור זגר ולצוות הרופאים והאחיות שטיפלו בי ודאגו לי בצורה מדהימה. שוב תודה גדולה לדימה טרשצ׳נקו הגדול ולגיא ממד״א שהצילו את חיי. תודה גדולה לכל אנשי הפועל "תדיראן" ב״ש ולאוהדים הרבים והמסורים על התמיכה הגדולה והאהבה שהעניקו לי, על שהתפללו עבורי ותפילותיהם סייעו להחלמתי המהירה. בשלב זה אצא הביתה ובעיקר אנוח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.