"הכדורים שירה יגאל עמיר לא רצחו את רבין"

לריסה עמיר-טרימבובלר הודיעה בדף הפייסבוק שלה כי נאספו למעלה מ-18 הוכחות חותכות, שמעידות שרבין לא נרצח על ידי יגאל עמיר

לריסה עמיר-טרימבובלר פרסמה הבוקר (ראשון) בדף הפייסבוק את המניעים להגשת הבקשה לבית המשפט לדרוש משפט חוזר ליגאל עמיר שהורשע בגין רצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין. לטענת רעייתו של עמיר, ברשותם של עורכי הדין שמייצגים את עמיר ראיות לכך שעמיר לא נטל את חייו של רבין.

טרימבובלר פרסמה בדף הפייסבוק שלה מייל שנשלח אליה מצוות ההגנה בשוויץ. "הריני שמח להודיעך כי יש ברשותנו למעלה מ-18 הוכחות חותכות לכך שהכדורים שירה יגאל עמיר בראש הממשלה יצחק רבין ב-4 בנובמבר 1995 לא היו אלה שגרמו למותו", נכתב.

האם את יכולה לבקש מהנוער של ארצך היפה ומשאר אזרחיה (למעט כל הפוליטיקאים ואנשי התקשורת, העיתונאים ואנשי הטלוויזיה!) לשתף פעולה במחקרים ובחשיפת האמת. מי שיש לו ראיות נוספות, נא לשלוח לנו אפילו באופן אנונימי", נכתב עוד הפוסט.

טרימבובלר פירטה גם על הראיות שהם מחפשים: "ראיות פיזיות, ממצאים מדעיים, בליסטיקה, תחום רפואי, שגיאות פרוצדורליות, טעויות משפטיות, עדויות, עדויות שקר, תמונות וסרטונים".

כזכור,יגאל עמיר, מי שהודה כי רצח את ראש הממשלה יצחק רבין, נערך לבקש מבית המשפט לערוך לו משפט חוזר. עמיר הורשע בחיסול רבין לאחר שהודה במעשה ונגזר עליו מאסר עולם.

עם צאת השבת עדכנה רעייתו לריסה טרימבובלר, על ההחלטה הדרמטית לבקש משפט חוזר: "אני רוצה לעדכן שבימים אלו מוקם צוות הגנה להכנת ולהגשת בקשה למשפט חוזר ליגאל עמיר"

לדברי לריסה: "המהלך נעשה ברשות ובסמכות לאחר שיגאל עמיר נתן את הסכמתו".

לריסה מסרה לתקשורת וכתבה: "כל הנושא התקשורתי בנוגע למהלך ינוהל על ידי חברה משוויץ ולא ימסרו פרטים כלשהם לתקשורת בישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.