"הכה את אשתו": מי אתה נמר מחמוד אחמד גמל?

מחקירה ראשונית של השב"כ עולה כי למחבל היו בעיות אישיות ומשפחתיות, בין היתר הוא נהג להכות את אשתו מה שהוביל את אשתו לפני מספר שבועות לברוח לירדן – פרופיל לדמותו של המרצח

מי אתה נמר מחמוד אחמד גמל? המחבל שרצח שלושה מאבטחים ישראלים הוא בן 37 מבית סוריכ, אב ל-4 ילדים ובעל היתר עבודה ביישוב. כך עולה מחקירת השב"כ.

מחקירה ראשונית של השב"כ עולה כי למחבל היו בעיות אישיות ומשפחתיות, בין היתר הוא נהג להכות את אשתו מה שהוביל את אשתו לפני מספר שבועות לברוח לירדן , היא השאירה אותו עם ילדיו. המחבל הועסק במחלקת התפעול של מועצת הר אדר ופוטר לפני כ-4 שנים, בשל "ביצועיו" המקצועיים.

בחשבון הפייסבוק של המחבל, התפרסם זמן קצר לאחר הפיגוע פוסט שבו הוא מבקש סליחה ממשפחתו. בפוסט,המחבל מביע צער על היחס הנוקשה שלו כלפי אשתו "מה שעומד לקרות אינו באשמתה". "כשתתעוררי תשתפי את ההודעה הזאת על העמוד שלי, תשאירי את המצפון שלך רגוע", כתב המחבל בשעות הבוקר לקרובת משפחתו שהעלתה את הפוסט. "אשתי הייתה אישה טובה ואם רחמנית, אני זה שטעה בהתייחסות אליה. אני במצב בריאותי לא טוב ומה שאני אעשה אין לו קשר לאשתי, אני מבקש ממך לסלוח לי ומבקש ממך לגדל את הילדים".

המשפחה שהעסיקה את המחבל בהר אדר, היו המומים מכך שהאדם שעובד מדי שבוע במשך 14 שנים בביתם. "הוא סיפר לנו שאשתו ברחה לירדן", סיפרה האשה שהעסיקה את המחבל. "הם היו בסכסוך והיא השאירה אותו עם ארבעה ילדים קטנים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גם אני המום לא האמנתי ש ערבי רוצח

    אני עדיין לא מעכל ערבי רוצח המום המום לאן הגענו ערבי רוצח

    חיים |
    הגב