הכוכב שעלול להכחיד שני שליש מהעולם (וידאו)

לפי הערכות של מומחים בחודשים הקרובים הוא אמור להגיע ממש אלינו עם מיליוני מטאורים איתו שאמורים לפגוע בכדור הארץ , הרב יוסי מזרחי מדבר בהרצאה על התופעה. { בעוד חודשיים}

על הכוכב פלנט X (נייברו) שמעתם?בימים אלו עולם האסטרונמיה מדבר על הכוכב הגדול שעלול להכחיד שני שליש מכדור הארץ.

הכוכב שגדול מכדור הארץ עם שובל של מיליוני מטאורים מאחוריו, על פי אותם אסטרונמים הכוכב הזה פוגש במערכת השמש ועלול הכחיד שני שליש מהעולם.

לפי הערכות של אותם מומחים בחודשים הקרובים הוא אמור להגיע ממש אלינו עם מיליוני מטאורים איתו שאמורים לפגוע בכדור הארץ..מה אומרים על זה המדע ומה אומר על זה הזוהר הקדוש והנביאים? המרצה הרב  יוסי מזרחי מביא את הפרטים ש"מסעירים" את עולם המדע.

https://www.facebook.com/RabbiMizrachi/videos/10153871630700890/

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כולם כבר מבינים למה לא כדאי להתגייס, והמוחים נגד גיוס השמד, הם נגד להוציא בחורים חרדים מהישיבות, הפעילות והפגנת החרדים, היא לא רק נגד צה"ל כפי שאתם מנסים לצייר, אלא היא פעילות הפגנה של קדושה-למען תורת ישראל ועם ישראל, נגד מעצרם של אברכים ובחורי ישיבות, על ידי המשטרה האכזרי צבאית-משתפי פעולה איתם, הם הם הפוגעים במדינה. הם הם נגד המדינה! וידוע שכל גדולי הדור (חוץ מגדולי מנהיגים פלג המשכילים – נבילות סרוחות מב"ב) פסקו "יהרג ועל יעבור" על חידוש גיוס השמד-הזימה, וכן לגבי שרות לאומי ר"ל.

    גיוס חרדים לצה"ל מראה על כניעה ליאיר לפיד וחבורתו ימ"ח.. זה מראה על חנפנות היתרפסות.. חולשה ופחדנות !!!! לזכור תמיד שהפגנת המליון בנשיאות כל גדולי ישראל זצוק"ל ושליט"א באה במסר חד וברור, וחד משמעית, שאברכים ובחורים חרדים בשום אופן לא להתגייס לצה"ל ולא לשתף פעולה איתם לשמד וזימה!!!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב