הכירו את הגברת הראשונה של ארצות הברית- מלניה טראמפ

מיהי אשת הנשיא החדש- מעצבת, דוגמנית או מתנדבת בארגוני צדקה שונים? על חייה ונישואיה לנשיא החדש של ארצות הברית, בכתבה הבאה:

מלניה טראמפ חוגגת כעת את ניצחון בעלה בבחירות לנשיאות ארצות הברית, ומתחילה להתרגל לתואר החדש אשת נשיא ארצות הברית. אך בזמן שזהותו של דולנד טראמפ ומעשיו מוכרים לכולם הרי שעל מלניה כמעט ולא נכתב דבר והיא שמרה על שקט תקשורתי כמעט מוחלט במשך הקמפיין הארוך והמורכב של בעלה.

מלניה התחתנה עם טראמפ שהיה גרוש כבר פעמיים בשנת 2005 לאחר היכרות שארכה כשבע שנים. הפעם הראשונה בו פגשה את בעלה לעתיד, הגדול ממנה ב-24 שנים, הייתה באירוע אופנה יוקרתי.

החתונה הייתה ראוותנית במיוחד, שמלת הכלולות עלתה כשוויו של בית בארצות הברית, ומחיר הטבעת כמחיר יאכטה מפוארת. עוגת החתונה התפארה בשבע קומות ושקלה יותר מ-23 קילוגרם ואולם הנשפים המיוחד שנבנה עבור החתונה עלה- 42 מיליון דולר.

כשנה אחר החתונה נולד למלניה ודולנד, בן ששמו- ברון והיום הוא כבן 10.

אשת הנשיא החדשה שהייתה דוגמנית בעברה, היגרה לניו יורק בשנת 1996 מסלובניה. היא דוברת חמש שפות: אנגלית, סלובנית, סרבית, צרפתית וגרמנית וזכתה בתחרות יופי ארצית בסלובניה- מולדתה.

מלניה למדה באוניברסיטת לובליאנה בסלובניה, במגמת עיצוב וארכיטקטורה, אבל לא סיימה את התואר. היא מעצבת שעונים ותכשיטים, ופעילה בארגוני צדקה רבים.

במהלך המרוץ לנשיאות, מלניה שמרה על שקט תקשורתי והופיעה פעמים בודדות בלבד בפני קהל האוהדים של בעלה. באחד מן הכנסים אמרה: "לא תמיד רואים, אבל דונלד הוא אדם חביב ואדיב, וזו הסיבה שהתאהבתי בו". גם בעת הכפשות וההשמצות נגדו היא הגנה עליו ותמכה בו.

למרות הדיסקרטיות שבה התעטפה בתקופ האחרונה היא אישה חזקה ומודעת לכך. בריאיון שפורסם החודש ב"בזאר של הרפר" הצהירה "יש לי דעה משלי, אני אדם בפני עצמי, ואני סבורה שבעלי אוהב את זה בי".

גם מלניה כמו בעלה, טראמפ, מכירה בישראל כבת בריתם במזרח התיכון ומקווה שבעלה יתרום לקידום השלום באזור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.