הכירו את המתנדב החדש של 'איחוד הצלה': ראש המוסד מאיר דגן

 

ראש המוסד לשעבר מאיר דגן הצטרף לארגון כונני רפואת החירום "איחוד הצלה". היום (ראשון) בצהריים הצטרף דגן כחבר ההנהלה הגבוהה ב"איחוד הצלה" והוא ישמש חבר מועצת המנהלים העולמית של הארגון. דגן ישמש בתפקיד זה בהתנדבות. עם הצטרפותו למועצת המנהלים של הארגון אמר דגן: "לכבוד לי להצטרף ולחזק את ידי מי שפועלים להציל חיים".

דגן הצטרף לארגון בטקס שנערך במטה "איחוד הצלה". דגן התקבל בברכות על ידי נשיא "איחוד הצלה" אלי ביר ויו"ר הארגון זאב קשש. לאחר הצגתו בפני הנהלת הארגון, חנך דגן "אופנולנס" (אופנוע אמבולנס) חדש. "האופנוע הזה כולל בתוכו כל מה שיש באמבולנס ונדרש להצלת חיים", אמר. "אין ספק שכלי רכב זה מקצר משמעותית את זמן ההגעה לחולה או פצוע ומסייע בהצלת חיים".

אלי ביר, נשיא "איחוד הצלה" בירך את דגן: "אנחנו גאים מאוד על שאתה מצטרף אלינו. הדבר נותן למתנדבים ולהנהלת הארגון הרבה מוטיבציה כאשר אדם שעשה כל כך הרבה למען מדינת ישראל הופך היום לחלק מהארגון שלנו. אנו מקווים שבעזרתך נציל הרבה חיים ונצעיד את 'איחוד הצלה' קדימה".

ארגון כונני רפואת החירום "איחוד הצלה" מונה כ-2,000 אנשי רפואה מתנדבים, חובשים, פרמדיקים ורופאים, שפועלים בכל הארץ ומוזנקים על אופנועים לאירועי חירום רפואיים במטרה להעניק טיפול מציל חיים עד להגעת אמבולנס.

 צילום: עוזי ברק.

ראש המוסד לשעבר מאיר דגן מצטרף לאיחוד הצלה צילום עוזי ברק (1) ראש המוסד לשעבר מאיר דגן מצטרף לאיחוד הצלה צילום עוזי ברק 2 (1)

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלי ביר, זה שהורשע בהתחזות לשוטר?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב