הכירו את ח"כי 'הבית היהודי' מטעם 'תקומה' (וידאו)

התוצאות בבחירות במפלגת 'תקומה: השר אריאל בראש, בצלאל סמוטריץ', אורית סטרוק וכלפה. ב'יש עתיד' יצאו למקפה: "תדע כל אם עברייה כי הצבעתם בנט, הצבעתם אורית סטרוק". וידאו

חברי מרכז מפלגת "תקומה-האיחוד הלאומי" בחרו הערב את נציגיהם לרשימה המשותפת עם הבית היהודי. ליו"ר המפלגה המשורין במקום השני ברשימת הבית היהודי, נבחר השר אורי אריאל.

למקום השני, שימוקם במקום ה-9 ברשימת הבית היהודי נבחר עו"ד בצלאל סמוטריץ', מנהל תנועת רגבים. חברת הכנסת אורית סטרוק נבחרה למקום ה-15 ברשימת הבית היהודי שהוא גבולי ואילו הח"כ המכהן זבולון כלפה נבחר שלישי הוא ימוקם במקום לא ריאלי, במקום ה-18 ברשימת הבית היהודי לכנסת.

במפלגת "יש עתיד" התייחסו הערב (ראשון) לרשימת מפלגת תקומה לבחירות. "שום חיוך מתחנף או סרטון היפסטרי מגניב לא יסתירו את העובדה שפניה של הבית היהודי הן פניה של אורית סטרוק", נכתב בהודעת המפלגה.

"זו אותה אורית סטרוק שהודתה לקב"ה על שלקח את אריאל שרון בטרם עת וזו אותה 'תקומה' שהמנהיג הרוחני והפוליטי שלה, הרב דב ליאור, סבור כי הסיבה לחטיפת שלושת הנערים בגוש עציון, היא חקיקה "אנטי יהודית" של ממשלת ישראל". לטענתם, "הבחירות היום במפלגת 'תקומה' סתמו את הגולל על הניסיון של בנט להתחפש לישראלי, הליברלי, המתון והלא מזיק".

[alooma ref="be5f36af39162ccdb235688b77f5a8e3.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.