הכירו: החשוד ברצח גרושתו בטבריה

לאחר רצח האישה בטבריה, הותר לפרסום שמו של הרוצח: מאיר אפרים גולדשטיין, בן 34, הוא החשוד ברצח גרושתו – אדל גולדשטיין ז"ל, בת 33. { הותר לפרסום}

יממה לאחר רצח האישה בטבריה, הותר לפרסום שמו של הרוצח: מאיר אפרים גולדשטיין, בן 34, הוא החשוד ברצח גרושתו – אדל גולדשטיין ז"ל, בת 33.

גולדשטיין הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בטבריה וסניגורו יבקש לשלוח אותו להסתכלות. על מרבית פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום.

יפית טרבלסי, סיפרה בראיון לתוכנית "העולם הבוקר" על יחסיה של הנרצחת עם בעלה לשעבר החשוד ברצח. "היא אמרה כי בעלה החליט להתגרש ממנה, והיא שמחה על כך. היא עברה חיים קשים אתו".

על פי טרבלסי,הנרצחת סיפרה  לחברותיה הקרובות כי היא חוששת לחייה, אך גם הן : "הבנתי מאותן חברות שהיא נורא כיבדה אותו והעריכה אותו, אבל כנראה שהוא לא בריא בנפשו".

"כששמענו על הרצח אתמול, ממש הזדעזענו. הנרצחת הייתה אישה מאוד עדינה ואצילית, בעלת ענווה שניסתה להתרחק מצרות ומדיבורי לשון הרע", הוסיפה טרבלסי, שעבדה עם הנרצחת כמטפלת במעון לילדים. "היא מעולם לא סיפרה על חייה הפרטים, הייתה נורא רגועה ושקטה".

ברחוב נחמני בטבריה איתרו כוחות המשטרה גופת אישה שרופה כרותת ראש -הדירה עצמה עלתה באש.

כוחות המשטרה שהגיעו למקום עצרו חשוד חרדי במעשה, ככל הנראה בעלה של הקורבן שחשוד כי כרת את ראשה ולאחר מכן הצית את אשתו.

השכנים המתגוררים בסמוך טוענים כי "מדובר בזירת רצח קשה ביותר, וכי הבעל,מעורער בנפשו היה נראה לבוש כחרדי ומלמל למכריו משפטים הזויים".

שכנים סיפרו כי "מדובר בגר שהתגרש מאשתו לפני כשבועיים וטען "שהוא המשיח". עוד סיפרו השכנים כי "כשרצח את אשתו והסתובב עם הראש צעק שהרג את עמלק"
מפרטים נוספים עולה כי הרוצח הסתובב ברחוב עם הראש של אשתו בידיים כולו מלא דם.  בתחילה, האנשים לא הבינו מדוע הוא מכוסה בדם, ורק לאחר זמןן קצר התברר להם שהוא מחזיק בידו ראש של אישה .

בסמוך לדירה נמצאו ממצאים נוספים לאירוע והמשטרה בוחנת את ממצאי הזירה.

כוחות משטרה גדולים פועלים בזירה.
המשטרה בודקת את נסיבות הארוע .

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.