הכירו: המנכ"ל החדש של מעיני הישועה

מנכ"ל חדש לבית החולים מעייני הישועה, שלמה רוטשילד, בעבר שימש כמשנה למנכ"ל של בית החולים, והצעיד את בית החולים לשורה של הישגים בעשור האחרון.

מנכ"ל חדש לבית החולים מעייני הישועה, שלמה רוטשילד, מיד לאחר חג הפסח רוטשילד נכנס לתפקיד המנכ"ל.

שלמה רוטשילד (43) שימש בעבר, כמשנה למנכ"ל של בית החולים, קודם לכן הוא שימש במספר תפקידים ביצועים בבית החולים והצעיד את בית החולים לשורה של הישגים בעשור האחרון. בין היתר, קטף בית החולים מספר רב של פרסים ותעודות הוקרה על פעילותו.

בית החולים הוא מהמובילים בישראל במספר הלידות לשנה. בנוסף, מאפשר בית החולים ליולדות שחרור אחר שלושה ימים מה שמעניק ליולדות בבית החולים זמן התאוששות רב יותר בבית החולים.

רוטשילד הוא בן בית אצל גדולי ישראל, מרן הגראי"ל שטיינמן, ומרן הגר"ח קנייבסקי, סמכו את ידיהם על המנכ"ל החדש של בית החולים שנועץ עמם בכל שאלה הלכתית שמתעוררת.

גדולי ישראל הביעו שביעות רצון מתפקודו וביקשו ממנו שימונה לתפקיד מנכ"ל בית החולים מעיני הישועה בבני ברק.

בכירים בבית החולים החרדי לא חוסכים שבחים מהמנכ"ל החדש של בית החולים: "שלמה בקי בכל נבכי בית החולים, והוא המעומד המתאים ביותר לתפקיד", אומר לנו עובד בכיר בית החולים שמציין כי, "רוטשילד הבן זוכה להערכתם של בכירי הרופאים שעמם הוא מצוי בקשר מזה שנים רבות, הניסיון הרב שצבר בשילוב האדיבות והיחס האישי שהוא מעניק למטופלי ועובדי בית החולים מציבים אותו בשורה הראשונה של בכירי המנהלים בעולם הרפואה בישראל", הוא מגלה.

אביו  ר' משה רוטשילד, מייסד בית החולים, שימש בעבר כמנכ"ל בית החולים מעיני הישועה, ולאחר שנים רבות בתפקיד הוא משמש כיום כנשיא בית החולים.

"בית רפואה מעיני הישועה" הוקם על ידי ד"ר משה רוטשילד במטרה להעמיד לרשות תושביה החרדים של בני ברק ושל גוש דן בית חולים המתנהל על פי ההלכה. בנוסף, לגישת מקימיו, בתי החולים הסמוכים לעיר, בילינסון ושיבא, היו רחוקים למדי, ולעתים הייתה לכך משמעות מכרעת בהצלת חיים ובמתן עזרה רפואית דחופה. מסיבות אלו עודדו הסטייפלר ומרן הרב שך והרב ישראל אבוחצירא את ד"ר רוטשילד להקים את בית החולים

לאחר המינוי, בבית החולים מביעים סיפוק רב וסבורים כי  בית החולים צועד לקראת תנופה חדשנית המותאמת לגדרי ההלכה שמאפיינים את עיר התורה והחסידות.

רוטשילד

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איש ירא שמים אשר רואה את טובת הציבור לנגד עיניו…כעובדת סוציאלית בעיר שמעתי עליו רק דברים טובים..הצלחה רבה…

  רויטל |
  הגב
 2. כמי שזכה להכיר את מר שלמה בעבר, גם אני מצטרף לשבחים

  יעקב מרום |
  הגב
 3. ראוי לציין לשבח את מר שלמה בהתנהלות מיוחדת כלפי הרופאים ושאר הצוות

  עובדת בבית החוילם |
  הגב