הכירו: 'תרי זוזי' – מרכז הסחר החרדי באינטרנט

פחות מחודש מאז הוקם, כחצי מיליון גולשים כבר ביקרו באתר הלוחות החדש לציבור החרדי "תרי זוזי" ● מעבר ללוחות בשלל הקטגוריות, מציע האתר הקמת אתרים למוסדות וארגונים ללא עלות ● צבי כהן ושימי סגל מבעלי האתר החדש מכוונים גבוה

פחות מחודש מאז הוקם, אתר הלוחות החדש לציבור החרדי "תרי זוזי" שובר שיאים של כניסות מידי יום, כאשר עד כה השתמשו באתר החדש כחצי מיליון גולשים.

"תרי זוזי" מאפשר למצוא דירות בריכוזים החרדים בחיפוש פשוט וקל ומציע עשרות אלפי מודעות לוח בכל תחום אפשרי: לוח דירות, לוח מכוניות, לוח יד שנייה, לוח דורשי עבודה, לוח אבדות ומציאות,גמ"חים ועוד. קטגוריה חשובה ב"תרי זוזי" היא האינדקס החרדי לעסקים למוסדות וארגונים. כל עסק או ארגון יכול לפתוח אתר מיוחד, ללא עלות ולחסוך את הצורך בהקמת אתר עצמאי על כל העלויות הכרוכות בכך. כמו כן, ב"תרי זוזי" מחכים לגולשים שלל קופונים עם הטבות משתלמות למגוון רחב של אטרקציות ובתי עסק.

"תרי זוזי" הינו אתר מסונן אשר כל מודעה המתפרסמת בו נתונה לביקורת קפדנית. האתר מאושר לאינטרנט הכשר (רימון, אתרוג, נתיב וכדו') וכן לסלולאריים חכמים כשרים, ע"י כל הגורמים האמונים על כך.

"המודל שלנו הוא אתר יד שתיים", אומר צבי כהן, בעלי מאפיית הצבי ומבעלי "תרי זוזי", "מה שהביא להקמת האתר החדש היא התובנה שגם לציבור החרדי מגיע אתר כמו יד שתיים, אך עם תכנים ראויים וכשרים, מפוקחים ומבוקרים". על בניית האתר, עמלו מספר יזמים שלא מתכוונים לעצור פה: "אנחנו מכוונים הרבה יותר גבוה. למעשה הקמנו כאן את מרכז הסחר החרדי בעידן החדש", אומר שימי סגל מבעלי האתר.

לרגל ההשקה מציע האתר לכל גולש להירשם ולהיכנס מיידיתלהגרלה על 10,000 ₪ במזומן. את השקת האתר מלווה קמפיין פרסומי בולט במיוחד המקיף את כל האתרים החרדיים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.