קריסה טוטאלית של מערך התחבורה במירון

לקראת שעות הבוקר המוקדמות החלה קריסה בשאטלים חזרה ממירון. בחניונים עמדו אלפי אנשים ממתינים מולם ניצבו כוחות גדולים של יס"מ ופרשים שהוזנקו למקום. בכדי לשמור על הסדר.{ הכישלון}

במשך חודשים רבים שוקדים קברניטי מירון על 'מבצע מירון', עשרות אנשים שעוסקים בארגון הלוגיסטי בכדי להימנע מתקלות אך ברגע האמת הם קורסים.

על פי דיווחים של באי הציון  במירון לקראת שעות הבוקר המוקדמות החלה קריסה בשאטלים חזרה ממירון.  בחניונים  עמדו אלפי אנשים ממתינים מולם ניצבו  כוחות גדולים של יס"מ ופרשים שהוזנקו למקום. בכדי לשמור על הסדר.

כתוצאה מהקריסה: פרשי המשטרה השתוללו בחניון היציאה ממירון, בחור שעמד לתומו, החל לפרכס. וטופל במקום עם פגיעת ראש.

אחד המשתתפים הביע ביקורת  על הארגון הכושל ואמר לקוקר: " שוב לא מפיקים לקחים: קריסה טוטאלית של מערך התחבורה הלילה בחניונים רבים סביב הר מירון".

בחור נוסף שוחח עמנו טעון כי השאטלים המובילים לכל חניוני הרכבים הפרטיים נעלמו במשך שעות, ובמקום התפתחו מהומות בין אלפי החוגגים על נשיהם וטפיהם שנאלצו להעביר שעות ארוכות בייאוש ותסכול.

כוחות המשטרה והפרשים ניסו לעשות סדר ללא הצלחה. המארגנים עצמם טוענים כי יפיקו את הלקחים הנדרשים.

אחרים טוענים כי בשל הורדת מחירי התחבורה הציבורית, הייתה עלייה במספר האנשים שעולים למירון, שכן מחירי הנסיעות ירדו מ70 ל-52 מה שיצר ביקוש רב מצד בחורי ישיבות ובנות סמינירם.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם החרדים היו דואגים אחד לשני בפועל ולא דוחפים איש את רעהו

  המצב היה יותר טוב

  הבעייה שהחרדים לא מתנערים מהבהמות הרבות בתוכם שאבדו צלם אנוש ובעיקר הרבה מאלו שמכונים חסידים המצב יימשך.

  אם כל חרדי יצעק, יעיר בתוקפנות לכל מי שדוחף ולא רק כאשר דוחף אותו, ואם צריך יצלם ויעלה לרשת מי שדוחף כמו בהמה, המצב יתחיל לזוז.

  חוסייד בהמה וברבר |
  הגב
  • עונש ראוי לבהמות:

   כל בהמה שדוחף צריך לקבל מכת חשמל בשוקר, ככל שהדחיפה חזקה יותר, ה VOLT יגדל משמעותית.

   מיקי בר קיקי |
   הגב
 2. תפסיקו כבר לבלבל במח כי בגלל 20 ש"ח היגיעו עוד 50000 אנשים מי שרוצה מגיע בכל מחיר, הבעיה היא שאין גורם אחד אחראי לכל מה שקורה והמפקד הראשי זה מוזס.

  יצחק |
  הגב
 3. קשקשנים

  הכל השמצות

  היה בלאגן בהלוך בכמה מקומות בירושלים ואולי בעוד ערים

  אבל במירון הכל דפק בסדר ביחס לכמות.

  יוסוף שווינגר את מוסטפה בוסו בע"מ |
  הגב