הכי טוב – יותר מקצועי!

כאשת מקצוע, את מחפשת לתת ללקוחותיך את הטוב ביותר. לא מתפשרת על איכות, כי זה מה שיקבע את עתידך. כדי לעזור לך וכדי שהלקוחות תצאנה מרוצות ועם התוצאות הטובות ביותר, 'גלית איטליה' משיקה את המוצרים החדשים, החדישים והמקצועיים שלה.

גלית איטליה, חברת הפיאות הגדולה בעולם, המשווקת לפאניות מוצרים מקצועיים ואיכותיים בתחום השיער והיופי, מכניסה בימים אלה מוצרים חדשים באיכות מעולה.

בין המוצרים המובילים שישווקו מעתה, ניתן למצוא את הפן איתמר מדגם 4600, תוצרת איטליה. פן איתמר הינו מקצועי מאד, בעל עוצמה חזקה של 2500 וואט, הנותנת לשיער מראה חלק ויפיפה גם לאחר שעות רבות.

האקלים הישראלי העוטף את השערה בלחות רבה, מצריך פן בעל עוצמה חזקה על מנת ליישר את השיער ולהגיע לפריזורה הרצויה, לאיתמר טכנולוגיה מיוחדת המונעת מהשערה להישרף בעת פעילות פן חזקה ומנגנון ייחודי בעל משתיק קול המווסת את עוצמת הרעש, התורם לאיכות החיים של הפאנית ולסביבה שקטה יחסית.

כמו כן מייבאת החברה בובות תצוגה חדשניות המותאמות לפאניות, ראשי התצוגה עשויים מחומרים חזקים ועמידים במיוחד ומחירם נע בין 150-250 ₪.

ואחרונות חביבות, מברשות לפן, ממותג גלית איטליה, המותאמות למבנה כף היד, מעולות לשיער רגיל וכמובן גם לפיאות.

כל המברשות מצופות אלומיניום המגן על השערה ומונע את שבירתה, עשויות מחומר עמיד ובעלות חיים ארוכים במיוחד.

לגלית איטליה, מותג פרטי ואיכותי למגוון מוצרי פיאות, שמפו ומרכך המותאמים במיוחד לפאות. בנוסף משווק המותג גם מסכת הזנה המיוצרת בשיתוף פעולה עם חברת אינדולה המפורסמת. החברה גם משווקת תכשירי ספרי לתסרוקות, סיכות בייבוא בלעדי מאיטליה ועוד.

כל אביזרי וחומרי המוצג "גלית איטליה" נבדקו ע"י פאניות מומחיות והוכנסו לשימוש רק לאחר שזכו לאמונן ב- 100%.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.