הכלבים שותקים והשיירה נובחת

מחרחרי הריב שמתפרנסים מלרלורי מקלדת ניצחו שוב את בית שמש, אלא שהפעם נרתמו לעזרתם הכלבים שמשוטטים בעיר בשעות הלילה

קשה עד בלתי אפשרי למצוא נושא שמאחד מחנות בבית שמש, כמעט על כל דבר יש חילוקי דעות ומחנות שכבר העלו את בית שמש על נס כדוגמה לעיר מפולגת ושסועה שבה קיימת מחלוקת קשה כין חלקי העיר על כל נושא.

אבל נושא אחד הצליח לחבר לאחרונה את רוב חלקי העיר, הקרדיט שרוב התושבים נותנים לאנשי המקצוע של העירייה ומשרד החקלאות לדלל בירי חי את אוכלוסיית הכלבים הטורפים המטילים אימה רבתי על תושבי העיר וזאת לאחר לא מעט תקיפות שבנס הסתיימו בנזקים כבדים שכוללים נזק לגוף ולנפש אבל לא גבו חיי אדם.

רוב תושבי העיר מאוחדים כבר זמן רב סביב הרצון לראות את העיריה מטפלת בעניין בצורה אחת שהיא ירי על מנת להרוג.

שיהיה ברור, לא מדובר בכלבים שננטשו ע"י בעלים מהאזור ורגילים לסביבת בני אדם, לא מדובר בכלבים קטנטנים שרק נובחים ומליצים ילדות קטנות.

מדובר בכלבי פרא שגדלים בהרים שסביב בית שמש שאינם רגילים לאוכלוסיה אנושית, הכלבים הללו גדלים בלהקות וניזונים מטרף כמו זאבים בטבע, הם הספיקו לדלל או כמעט לחסל את אוכלוסיית הצבאים הנדירה שאיכלסה את שמורת "תל ירמות" ומש לא פוחדים מבני אדם.

מה לא ניסו, כלובים, מלכודות הרדמה ולא יודע מה עוד, כלום לא עזר, שוב ושוב הם מגיחים מן ההרים, מסתובבים בתוככי השכונות ותוקפים עוברים ושבים.

כשאני מדבר על עוברים ושבים אני מדבר על נשים וילדים שהותקפו באכזריות, אני מדבר על אנשים שיוצאים לפנות בוקר מוקדם לעבודה או לתפילה ושלומם כלל אינו בטוח.

בעירייה כבר תקופה ארוכה מנסים להתמודד עם תופעה מסכנת חיים זו, ניסו שיטות שונות, פנו לאנשי מקצוע שונים, הפעילו נהלים מקובלים שקיבלו ממשרד החקלאות אבל כלום לא עזר, הכלבים לא נתנו לשיירה לעבור אלא תקפו שוב ושוב.

כשהגיעו מים עד נפש ובאופן מפתיע מכלל מחנות העיר הגיעה אותה זעקה מאחדת, החליטו להשתמש בירי חי על אותם כלבים כדי להציל את התושבים.

אבל אז התעוררו יפי הנפש שעליהם אמר הנביא זובחי אדם עגלים יישקון, אנשים שלא מונחים בפרשה ואין להם מושג על מה מדובר והחלו לזעוק מרה על רצח הכלבים המסכנים, כן הבנתם נכון, רצח כלבים מסכנים.

הגדילה לעשות אשת תקשורת שהציעה לירות בעובדי העירייה במקום בכלבים ולקולות היללה הצטרפה הפסיכולוגית אשת ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו אשר במקום להציע את שירותיה המקצועיים לילדים המסכנים הנתונים בחרדה ולאותם מסכנים שהותקפו ע"י הכלבים ויזדקקו לטיפול נפשי ארוך טווח, אך במקום זאת בחרה לצאת ולהגן אל הכלבים התוקפים וקראה להצלתם.

וכך קרה שבשם ההומניות לבעלי חיים, הצליחו להוציא צו מבית משפט שמעכב לבנתיים את ההגנה על תושבי בית שמש ובכך מאפשרים לכלבים יד חופשית להסתובב ולתקוף תושבים, מעניין אם גם על מחבלים רוצחי אדם היא מגנה כך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.