הכלה היתומה הטיחה ביעלון: "לך יש אבטחה" (וידאו)

מפגש טעון בקרית ארבע: שר הביטחון שהגיע אמש לנחם את משפחת ליטמן שמע מבני המשפחה ביקורת נוקבת על מדיניות הממשלה מעבר לקו הירוק. "לתת תדרוך לפני כל נסיעה זה עם חופשי בארצו?! עליכם לסגור את כביש 60 לנסיעת פלסטינים". {מפגש טעון}

פיגוע הירי הרצחני בדרום הר חברון: שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, הגיע אמש לקרית ארבע, לביקור ניחומים בבית משפחת ליטמן היושבת שבעה על האב הרב יעקב הי"ד והבן נתנאל הי"ד.

שר הביטחון שהה במקום שעה ארוכה, צפה בתמונות הנרצחים ושוחח עם בני המשפחה.

במהלך השיחה נרשמו מספר דקות טעונות כאשר בני המשפחה הטיחו בשר ביקורת על אזלת היד שהממשלה מגלה – לטענתם – בטיפול בטרור ביו"ש.

הבת והאחות, שרה תחיה ליטמן, שהיתה אמורה להינשא הערב וחתונתה נדחתה ליום חמישי בשבוע הבא, לא חסכה ביקורת מהשר יעלון. בדבריה היא העלתה בעיקר את סוגיית הסכנה שבנסיעה בכבישי יו"ש.

"לתת תדרוך לפני כל נסיעה זה עם חופשי בארצו?! היא תהתה ודרשה מהשר להורות על איסור של נסיעת פלסטינים בכביש 60 – כביש חוצה שומרון.

"הלוואי שזה היה כל כך פשוט", השיב השר יעלון ושרה תחיה הפטירה: "גם להיות יתומים זה לא פשוט".

עוד נאמר במקום לשר הביטחון: "עליך יש אבטחה, עלינו ישמרו אבא ונתנאל…התפקיד שלך זה לשמור גם על ביטחון המתיישבים. השליחות שלנו היא להמשיך את הדרך של אבא ונתנאל. אתה תעשה את השליחות שלך. אם אתה רוצה בא נתחלף, תיקח אתה את החולצה שלי עם הקרע ואני אהיה שר הביטחון".

בסיום הדברים אמרה הבת ליעלון: "אם אתה רוצים לעזור למשפחה שכולה אז הדבר הראשון הוא לבנות את קריית ארבע. לסיים את הקפאת הבנייה. זו תשובה ציונית".

בתוך כך, אמש השתתפה הניה ביגל, המחותנת של משפחת ליטמן ואמו של החתן אריאל, בעצרת התחזקות לנשים באולם בו הייתה אמורה להתקיים היום החתונה. לאחר העצרת היא העניקה ראיון לכתבת ערוץ 20, שלמור שטרוזמן.

הניה אמרה: "הייתי צריכה להיות עכשיו אמא של חתן, לשמוח ולרקוד, בשיא השמחה. פתאום הכל התהפך ואני נמצאת פה מסיבות הפוכות״.

צפו בדברים

״הייתי צריכה להיות עכשיו אמא של חתן, לשמוח ולרקוד, בשיא השמחה. פתאום הכל התהפך ואני נמצאת פה מסיבות הפוכות״.הניה ביגל, אמו של אריאל החתן של שרה- תחיה ליטמן, השתתפה הערב בעצרת התחזקות לנשים באולם בו הייתה אמורה להתקיים היום החתונה והתראיינה לתכניתנו "הערב ב-7" עם שלמור שטרוזמן.צפו בראיון המרגש>>

פורסם על ידי ‏ערוץ 20‏ ב- יום שלישי, 17 בנובמבר 2015

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.