"השם יקבע את הזמן של החתונה – זה יקרה"

הכלה שרי שפרלינג שנפגעה באורח קשה בתאונה הקטלנית בקו 402 נשאלה על מועד החתונה והשיבה כי, "לא חשבתי על זה יותר מדי," השיבה, השם יקבע את הזמן. זו דאגה שלו ולא שלנו, ובעזרת השם זה יקרה. וגם על התאונה. { הכלה מ-402}

הכלה החרדית שרה שפרלינג (20) מירושלים שנפצעה קשה בתאונה הקטלנית במחלף ענבה, שבה נהרגו שישה – שוחררה השבוע מהמחלקה לטיפול המרץ בבית החולים אסף הרופא.

מומחים לכירורגיית כלי דם עמלו לשקם את היד שנפגעה. השבוע עברה למחלקה לכירור – גיה פלסטית, כעת מקווים כי בקרוב  היא תשוחרר מבית החולים בדרך לחופה.

החתונה שהייתה אמורה להתקיים ביום רביעי נדחתה עד ששרה תתקדם בטיפול הרפואי.

בבית הכנסת שבא – באסף הרופא התקיימה אתמול ברית לאחיין שלה, בו השתתף מרן הגר"ח קנייבסקי.

ב'ישראל היום' פורסם כי הכלה נשאלה על מועד החתונה והשיבה כי, "לא חשבתי על זה יותר מדי," השיבה, השם יקבע את הזמן. זו דאגה שלו ולא שלנו, ובעזרת השם זה יקרה."

הכלה התייחסה לתאונה ואמרה: "אני לא זוכרת כלום מהתאונה, ואולי זה אחד מהניסים. המשפט הראשון שאמרתי כשהתעוררתי בטיפול נמרץ היה, 'אמא, למה את צוחקת"'?

החתן המיועד יעקב קסטלניץ, תלמיד ישיבת קול תורה שהגיע לבקר את ארוסתו אמר: "שאלתי את ד"ר ארז אבישר, מנהל טיפול נמרץ, על ההתקדמות והוא אמר שמי שנפגע במצב כזה לא יוצא בחיים. אז זה נס."

אחותה ברכה , שנסעה איתה ונפגעה קל סיפרה: "ישבתי ליד שרה ועפתי לפנים האוטובוס. הספסל לידה מחץ לשרה את הרגל וזה מנע ממנה לעוף מהחלון. זה נס."שרה מוסי – פה: "הצוות בטיפול נמרץ היה ממש טוב. אני מבקשת שכולם ימשיכו להתפלל שאהיה כמה שיותר מהר על הרגליים."

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.