צפו: הכניסה הלילית של דרעי ורעייתו לשכם (וידאו)

שר הפנים ח"כ אריה דרעי ורעייתו יפה כאורחיו של ראש מועצת שומרון דגן להתפלל על קבר יוסף שבשומרון. דרעי נשא במקום את תפילת "מי שבירך" לשלום חיילי צה"ל. צפו {ריקודים בקבר יוסף}

הלילה בכניסה חשאית, נכנסו שר הפנים ח"כ אריה דרעי ורעייתו יפה כאורחיו של ראש מועצת שומרון דגן להתפלל על קבר יוסף שבשומרון. דרעי נשא במקום את תפילת "מי שבירך" לשלום חיילי צה"ל.

https://www.facebook.com/100007744864801/videos/1741078349493644/

יומיים לפני הכניסה הגדולה ביותר בשנה לקבר יוסף. יסוד שביסוד התקיימה כניסה מיוחדת להכנת המקום לקליטת אלפי המתפללים.

כחלק מהכניסה נכנסו גם שר הפנים ח"כ אריה דרעי (ש"ס), רעייתו יפה וכן וח"כ יואב בן צור יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, כאורחים של ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שאמר במקום: "אנחנו שמחים להיות בקבר יוסף.  יומיים לפני הכניסה הגדולה יסוד שביסוד

במסגרתה יגיעו אלפי בני אדם לקבר יוסף שבשכם, אך אנחנו גם כואבים את המצב בו עלינו להכנס באישון לילה מוקפים בחיילים בכדי להתפלל על קברו של יוסף הצדיק. כגנבים בלילה. מדינת ישראל. ממשלת ישראל צריכה להתעשת ולהחזיר את קבר יוסף לריבונות ישראלית כפי שסוכם אפילו בהסכמי אוסלו". דגן הזכיר את ישיבת עוד יוסף חי שהייתה במקום ואת הרצון להחזירה לפעילות.

דרעי לא הסתיר את התרגשותו ופתח בריקודים ובשירת: "תהא השעה הזו שעת רחמים ועת רצון מלפניך" יחד עם דגן ופמלייתו מסביב לקבר. דגן הודה לצה"ל ולחטיבת שומרון על פעילותם לאבטחת הכניסה.

דרעי 4 דרעי 3 דרעי 2

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.