ליד נתניהו: כחלון הודה בתבוסה: "שילמתי מחיר כבד"

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף היום בטקס חתימת הסכם גג בעיר בית שמש. באירוע השתתף גם שר האוצר משה כחלון שהתייחס למשבר התאגיד "עברנו משבר בשבועות האחרונים. אם היינו הולכים לבחירות – אף אחד לא היה כאן היום. הזוגות הצעירים היו הולכים לקרוא תהילים".

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף היום בטקס חתימת הסכם גג בעיר בית שמש. באירוע השתתפו גם שר האוצר משה כחלון, שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, שר הפנים אריה דרעי וראש עיריית בית שמש משה אבוטבול.

שילמתי מחיר כבד" – הודה שר האוצר משה כחלון,  מול עינו של  ראש הממשלה, כחלון  התייחס למשבר התאגיד במהלך טקס חתימת הסכם גג בבית שמש. אמר כי "עברנו משבר בשבועות האחרונים. אם היינו הולכים לבחירות – אף אחד לא היה כאן היום. הזוגות הצעירים היו הולכים לקרוא תהילים. גם הנכים היו צריכים לחכות שנה נוספת להעלאת הקצבאות".

שר האוצר  הוסיף כי "בבחירות אתה יודע איך אתה נכנס, אבל אתה לא יודע איך אתה יוצא. ‏האחריות שגילינו פה היתה מתבקשת ומחויבת וגם שילמתי עליה מחיר פוליטי. כמו שאמרתי בעבר, אני מוכן לשלם את המחיר בשביל הזוגות הצעירים. לצערי הרב, לא כולם חושבים ככה".

בית שמש מונה כ-104 אלף תושבים, בכ-21 אלף בתי אב. הסכם הגג יכפיל את אוכלוסיית העיר, לגודל אוכלוסייה הדומה לבאר שבע כיום. רק לפני כשלושים שנה קיבלה בית שמש מעמד של עיר, היום היא העיר ה-15 בגודלה, ובעתיד תהפוך לאחת הערים הגדולות במדינה.

 ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר באירוע: "התכנית הזאת עכשיו הולכת להכפיל את בית שמש. זה הישג כביר. אני רואה את העיר הופכת לעיר גדולה במרכז הארץ. היא מתפתחת בקצב מהיר מאוד.

"יש חרדים, חילונים, מסורתיים, אשכנזים, ספרדים, עולים חדשים – אנחנו מצווים בכל חלק של ארצנו ב"שבת אחים גם יחד", הוסיף נתניהו.

"אני ער לבעיות, חברי השרים ערים לבעיות, אבל בשילוב ידיים אפשר לפתור אותן. הארץ הזאת והעיר הזאת הם של כולנו ויש מקום לכולם. אנחנו בכוונה ליצור עתיד נהדר".

לסיום הביע אופטימיות ואמר: "אני רואה בעיני רוחי את בית שמש מגיעה לחצי מיליון תושבים – וצריך להשקיע יחד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.