קונטרה שפויה: "מוקיעים את שליסל"

מלחמת כרוזים בירושלים: בתגובה לכרוזים הפרובוקטיביים שהביעו תמיכה בשליסל, נתלו אחה"צ בירושלים מודעות בעלות מסר הפוך

כתשובה לכרוזים שהופצו אמש (ד') המגבים את ישי שליסל ומעשיו בשכונת 'מאה שערים' ו'בית ישראל' בירושלים, הופצו היום (ה') כרוזים המוקיעים מכל וכל את שליסל ומעשיו.

בכרוזים נכתב גינוי למעשה של שליסל במקביל להתנערות מהצועדים: "יהודי לא רוצח! – היהדות הנאמנה מוקיעה בשאט נפש את מעשה האכזריות והרצח הנורא שביצע ישי שליסל ביום חמישי בעיר הקודש ירושלים בתירוץ של מלחמות השם". נכתב בכרוז.

"להוי ידוע: הציבור החרדי מתנגד בתוקף למצעדים מתריסים בפלטרין של מלך ומאמין בזכותו למחות נגדם, אולם נאמנה עלינו תורתנו הקדושה שציוותה באופו מפורש ומוחלט לא תרצח".

20150805154152

"והנה לאחרונה יצאו כמה ריקים ופוחזים המוציאים דיבתם שלח יראי השם ושיבחו את הרוצח ומעשיו הרעים. כאן המקום להבהיר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים – אין ליהדות החרדית שום חלק במעשה הנורא והיא מתנערת מאותו רשע ומתומכיו הנלוזים המביאים עלינו חורבן גדול. על החתום: היהדות הנאמנה באמת". נכתב בכרוזים. שהופצו בעיקר בשכונות הקיצוניות בירושלים כ'מאה שערים' ו'בית ישראל'.

אמש הפיצו סיקריקים מודעות המשבחות את פיגוע דקירה במצעד הגאווה בו נרצחה שירה בנקי, ואת מבצעו ישי שליסל. במודעות נכתב כי כל השופך דמם של רשעים כאילו הקריב קרבן. מפיצי המודעות מוסיפים: "איך נזכה לבוא למעלתך למסירות נפש שכזו, ומי יתן ונזכה למעט ממסירות נפשך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.