הכשרה נכנסת לענף המלונאות

הכשרה חברה לביטוח רוכשת 20% מרשת מלונות בראון לפי שווי של 300 מיליון שקלים

הכשרה חברה לביטוח נכנסת כשותפה ברשת מלונות הבוטיק בראון.
רשת מלונות בראון היא רשת מלונות בוטיק בעלת קולקציה של 10 מלונות בוטיק הפועלים ברחבי בארץ, הפרוסים בתל אביב, ירושלים ,כנרת ובחו"ל. הרשת הוקמה בשנת 2010 ובימים אלו מתכננת את המשך הרחבת הפעילות ופתיחת מלונות חדשים. מלונות הרשת כוללים סגנון המציג חווית בוטיק, ספא, ברים, חיי לילה ואירועים פרטיים. הרשת מוחזקת ע"י ניר ויצמן וליאון ,אביגד ,וראובן אלקס אשר שימש בעבר כמנכ"ל רשת מלונות פתאל ומנהל כיום את הרשת
הכניסה של הכשרה כשותפה ברשת היא חלק מגל ההשקעות של משקיעים מוסדיים בחברות בתחום המלונאות לאור הגאות בשוק התיירות בישראל ורפורמת השמיים הפתוחים .
בשלב הראשון של העסקה תועמד ההשקעה במסגרת הלוואה המירה למניות. במהלך השנים הקרובות ,ובהתאם לעמידה ביעדים פיננסים כפי שהוסכמו בין הצדדים, תומר ההלוואה למניות החברה.
שמעון מירון מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "מהלך חתימת ההסכם עם רשת בתי המלון בראון הוא חלק בלתי נפרד ממדיניות החברה והאסטרטגיה להרחיב את שירותיה במתן סוגי אשראי עם מאפיינים שונים, בין ההשקעות שבוצעו כבר בעבר ניתן למנות את שת"פ עם אלקטרה נדל"ן בהשקעות "מולטי פמילי" בחו"ל ועוד . אנו מברכים על שיתוף הפעולה ובטוחים שיביא לשגשוג והצלחה של הצדדים בעסקה. "
במסגרת אסטרטגיית ההשקעות של הכשרה ביצעה החברה מספר עסקאות בהיקף מוערך של למעלה מ100 מיליון שקלים. עסקאות אלו נועדו להשביח את פורטפוליו ההשקעות הנוכחי של החברה ולתת לה ערך מוסף במצבי שוק שונים. על סמך האסטרטגיה שהושקה בחברה מתעדת הכשרה להקצות עוד סכומים ניכרים בהשבחת פורטפוליו ההשקעות שלה בין היתר דרך השקעה בנדל"ן, קרנות השקעה, ומגוון עסקאות ריאליות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.