מי אתה הרב דוד לאו? הקשר עם הכת הבודהיסטית – צפו בוידאו הזוי

המעומד המוביל לרבנות הראשית לישראל הוא הרב דוד לאו . הרב דוד לאו נולד בתל אביב לרב ישראל מאיר לאו. למד בישיבת היישוב החדש, ולאחר מכן בישיבת בית מתתיהו. היה רבו הראשון של היישוב שוהם. משהוקמה העיר מודיעין נבחר לרבה האשכנזי של העיר, לצד הרב הספרדי אליהו אלחרר. הוא הקים בעיר, יחד עם עמיתו הרב אלחרר, מערך שיעורי תורה, מערך כשרות, מערך עירובין ומחלקת נישואין. הרב לאו  נחשב למקובל על הציבור החרדי וגם על הדתי, הוא רב-סרן (במילואים) בחיל,  הרב לאו  הוא הנסיך ממודיעין שהצליח לכבוש את לבם של החילונים בעיר ההייטק. לאחר שפילס את דרכו למרומי הרבנות הוא מתחקה אחר אביו ורוצה לכבוש בסערה את הרה"ר לישראל.

 

הרב לאו הצליח לפלס את דרכו בין חצרות הרבנים, וכבש בסערה את לבם של מרן ורבנן גדולי ישראל, אשר הביעו תמיכה בו, כפי שהרב יונה מצגר הצליח בעבר הלא רחוק. אלא שמבדיקה שערך 'קוקר'  עולה, כי הרב לאו היה בעבר בקשרים עם  כת של עובדי אלילים. את הכת הבודהיסטית "אגון שו" אתם מכירים? מסתבר שלא, אבל אם תחברו בגוגל את הכת הלז ביחד עם הרב דוד לאו תקבלו תוצאות רבות.

הקשר עם הכת 

אגודת אגון שו", נוסדה לפני 32 שנה כפלג בודהיסטי. חבריה שואבים את השראתם ממכתבי בודהה, וטוענים להשגת תחושת מימוש עצמי ולהבטחת שלום והרמוניה בין כל העמים בעולם. הכת נמצאת בקשר הדוק עם המנהיג הטיבטי, הדלאי לאמה ה-14. לפני מספר שנים יצרה הכת קשר הדוק עם ישראל, הנחשבת עבורם כאחד המקומות הקדושים והסובלניים בעולם.

בשנת 2008 קיימו חברי הכת טקס מסורתי, בו נכחו בכירים בעיריית ירושלים. כבר אז ביקשה הכת להקים פסל בירושלים, אולם הנושא הורד מסדר היום ביוזמתו של ראש העירייה דאז אורי לופוליאנסקי.
אגודת אגון־שו, אחת הקבוצות המשפיעות ביותר ביפן, הכוללת פוליטיקאים ואילי הון כמו מאזדה ופוג´י, החליטה לקדם את התיירות מיפן לישראל.
ומדוע? במעריב פורסם בהקשר כי הועדה לפיסול בעיריית ירושלים צפויה לאשר את הצבתו של פסל מטעם הכת הבודהיסטית "אגון שו" בכיכר תלפיות, וקבוצה של רבני שכונות כבר שלחה מכתב חריף לראש העירייה ניר ברקת, בו נטען כי מדובר בעבודת אלילים האסורה בעיר הקודש.

לפני מספר שנים, פעלו חברי האגודה לעריכת טקס יפני מסורתי חגיגי, שנערך בארמון הנציב בירושלים ב-10 בספטמבר 2008, מחווה של כבוד ואהדה לרגל שנת ה-60 שמטרתה עידוד התיירות היפנית לישראל.

ובמי מסתייעים חברי הכת?  נכתב בידיעה שפורסמה דאז, בנשיא שמעון פרס, ברב דוד לאו, בשר התרבות, המדע והספורט ראלב מג´דלה וביו"ר הפרלמנט, דליה איציק.

הטקס מיועד לשידור בטלוויזיה הממלכתית היפנית בשעת הפריים טיים ביפן, ויכלול מחוות תרבותיות ואמנותיות עתיקות, הבערת מדורה מול נופי ירושלים, השלכה לאש של מקלות עץ שעליהם נרשמו משאלות ותקוות, יריית חצים בקשת, תקיעה בצדפות ועוד.

לסיכומו של עניין: הרב דוד לאו נמצא בקשרים בעבר עם הכת הבודהיסטית שפעלה בניסיון להכניס את עבודת האלילים שלה לישראל, והוא המעומד מוביל לרה"ר לישראל.

עד כה לא התקבלה תגובותו של הרב, משתתקבל, נשמח לפרסמה.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בשביל לדעת מי מתאים צריך שגדולי דור של ימינו הבחנו באופן אישי ולא על פי שמועות מהמקורבים שמדברים בשמם כאילו שהגדולים לא יודעים לדבר ולהבחן את הרב לאו ואת הישרות ואת רמת קדושתו הרב יעקוב בן חנןן אומר באחד מהשיעורים ששמעתי אחת שאין שמירת עיניים אן לו לב ועם אין לב אין תורה מוחזקת בקירבו דבר שני פרוש מאישתו ונמצא רחוק מבעילת קדשה דהיינו זנותית ושהרצה לקיים אך ורק מצוות פריה ורבייה הקרב עליה בימים הנקיים ורק כך אפשר להדעת עם הוא יכול להיות מתאים רק לפי נתונים אלו

  יניב קצין |
  הגב
 2. הרב לאו לא מופיע בגוגל בחיפוש משותף עם הכת, מלבד הכתבה הזו.
  בסרטון שהוצג לא מופיע כל קשר לרב דוד לאו וכל עבודה זרה

  איתן זהבי |
  הגב