הלברטל פותח פה על המתנחלים: ״המתנחלים מסכנים חיים, שעה שעה" • האזינו (הקלטה)

הלברטל התייצב באולפני רדיו גלי ישראל והחל לתקוף בחריפות את המתנחלים בהקשר פרשת הנערים החטופים. ״החטופים הם קרבן של ארגון פשע אידיאולוגי של המתנחלים״. הוא אמר. -האזינו לדברים

 

עו״ד דב הלברטל ידוע כאחד האנשים המבוקשים באולפני התקשורת, ולא בכדי, הלברטל נוהג להשתמש בביטוים חריפים שמעוררים פרובוקציה.   הלברטל  התייצב באולפני רדיו גלי ישראל  והחל לתקוף בחריפות את המתנחלים בהקשר פרשת הנערים החטופים. ״החטופים הם קרבן של ארגון פשע אידיאולוגי של המתנחלים״.  הוא אמר.

הלברטל המשיך לתקוף: ״ההתנחלויות והמתנחלים הם סיכון חיים מתמיד יום יום. שעה שעה, של חיי יהודים ודם יהודי. כל התרומה שלהם מסתכמת בשלוש מילים: דם, יזע ודמעות", אמר הלברטל.

חלק ב' של התוכנית

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הלברטל דיייי הניח לנו לחיות את חיינו ואל תייצגנו בכוח כמי שמייצג את הציבור החרדי אתה חולה נפש וצומי ותחפש צומי בארזי הבירה אולי הרב אוסטרוב ידפוק לך יחס.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הלברטל חצוף וטיפש, שנהנה לדבר שטויות בתקשורת ובכך לעורר פרובוקציות. שיתבייש לו!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. באמת העיקר שמי שלא מתנחל וכל המדינה מפקירים חיי היהודים העיקר כוונתי רק בזה כמו גוש קטיף ועוד,

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. הלברטל הוא חולה נפש חסר תקנה דיי להתייחס אליו ברצינות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. בימים קשים אלו מתעקש האתר (שמתהדר בשמירה על איסור לשון הרע) להביא לידיעתנו את דבריו המצמררים של הלברטל שהורי הקורבנות, הם ורק הם האשמים. ממש כמו שטוענים אנשי החמס! אנא שחררו אותנו אחת ולתמיד מדבריו ההזויים תמיד של האיש שאינו פוסח מלהתקיף כל דבר טוב. חוסר רגישות משווע להביא עכשיו את דבריו בזמן שכל כך נדרשת אחדות. באמת שלא צריך להביא את דעתו של כל משוגע. די כבר!!!

  מרים |
  הגב