"הלב שלי נקרע לשניים": ישי ריבו ניחם את הורי החייל שנרצח

ישי ריבו הגיע לנחם את בני משפחתו של החייל שנהרג בפיגוע בתחילת השבוע. הוא ביצע את שירו שהיה אהוב על עמית. בני המשפחה דמעו. צפו

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. להסיר תגובה

  מדוע אתם מאפשרים את פרסום התגובה ההזויה הזו?
  יש אנשים שאנו לא מצפים מהם להכרת הטוב כלפי חיילי צה"ל שסייעו לכך שבארץ הקודש לא יפלו חללים כמו בקהילות החרדיות בחו"ל ( ואני בניגוד לכותב האנונימי לא יודע חשבונות שמיים ואינני יודע את הסיבה לכך)אך להגיע לכזה שפל בתגובה נוראית כזו במיוחד כלפי משפחה שקידשה שם שמיים בהתנהגותה ובתגובתה?
  אוי לה לאותה בושה.

  משה |
  הגב
 2. מגיב 1 צריך דחוף אשפוז במחלקה נפשית

  או לחילופין לעצור אותו על הסתה

  חרדי |
  הגב
 3. אני דווקא שמח בגלל.....

  פיגוע דריסה היום בהר חברון: חייל נפצע בינוני-קשה..
  ברור כחמה: שזה בגלל שהם (השוטרים) חיללו שם שמים במירון בל"ג בעומר. זו נקמה מרבי שמעון זי"ע. על 320 עצורים במירון בל"ג בעומר. יש דין ויש דיין…. נקמה על אלו החיילים הרשעים שתקפו החרדים במירון, וידוע שזכותם של החרדים להיות שם ולהעתיר בתפילה ולרקוד ולשמוח עם רבי שמעון בר יוחאי.

  הנה לנו דוגמא קטנה, איך מידת הדין פגעה בחייל, ומזה נתגלתה לנו כיצד הקב"ה מנהל את עולמו עם חשבונות עמוקים ונסתרים, על פי מעשיו של האדם הרעים. וברור ופשוט כי אין לנו קצה של הבנה והשגה בקצות דרכיו של בורא העולם ומנהיגו – הקדוש ברוך הוא! אבל הפעם רואים בחוש הנקמה ישר מהשמים (בזכות רבי שמעון זי"ע) נגד חיילים שהיו במירון בל"ג בעומר תש"פ.

  השנה, זקני ירושלים שעולים למירון מאז גיל שלוש נשארו בבית בלי אישורי כניסה, הורים שנפקדו בזכות הרשב”י והתחייבו להביא את הבן אליו לחלאקה נותרו חפויי ראש בביתם, אבל ה’ידוענים’ קיבלו אישורי VIP.

  ע"ז נאמר לא נשכח ולא נסלח. אפילו יום אחרי ל"ג בעומר המשטרה ממשיכה במעצרים מעל ציון הרשב"י ועוצרים את מי שנמצא שם. במירון רצחתם היום קבלתם ישר מאלוקים.

  זו שמחה גדולה לראות שיש דין ויש דיין- ונקמה ישרה מהשמים-שהיא מתוקה מדבש!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב