הלהיט של האדמורי"ם: האדמו"ר מלעלוב ארה"ב בסעודה שלישית עד אור הבוקר – צפו בתיעוד בלעדי

הלהיט של האדמורי"ם: האדמו"ר מלעלוב ארה"ב

אדמורי"ם רבים יש בתוכינו, אבל אצל רובם הזמנים הם כסדרם, וזמני התפילות גם, אבל ממש יחידי סגולה ישנם שאצלם הזמן הוא למעלה מן הזמן, היינו אין אין להם זמנים, והם יכולים להכנס לתפילת ערבית או מנחה או לעריכת טיש בשעות לא שעות בבוקר או לפנות בוקר. אדמורי"ם כאלה הם נדירים אך היום יש 2 אדמורי"ם שאצלם זה באופן קבוע מדי שבת בשבתו, האדמו"ר מלעלוב ארה"ב והאדמו"ר מאמשינוב שליט"א.

בחרנו לכתוב הפעם על כוכב עולה בשמי החסידות האדמו"ר מלעלוב ארה"ב אשר הגיע ארצה לכמה ימים ספורים בלבד לרגל יארצייט לאמו הרבנית שהיתה אשה צדקנית ומורה בבית ספר של ויז'ניץ, ונפטרה מהמחלה הנוראה ל"ע. האדמו"ר רצה גם להגיע לחתונת בתו של אחיו המשפיע רבי אלימלך בידרמן אך הוא איחר את המטוס ולא הספיק, לכן הוא היה אמש בשמחת השבע ברכות בבית שמש שערכו מעריצי המשפיע.

בשבת האחרונה הוא אמנם ערך את זמני תפילת מנחה וקבלת שבת ושחרית בזמן מוקדם (כפי שלאחרונה הוא החל לנהוג) אך את סעודה שלישית ואת מנחה וערבית והבדלה הוא ערך בשעות המאוחרות של הלילה בהשתתפות מאות אנשים וחסידים, והפלא הגדול הוא למרות השעה המאוחרת (כפי שרואים את זמני השעון בסרטון שלפניכם).

לאחר שסיים את הסעודה שלישית בשעה 4 לפנות בוקר, התפלל ערבית וערך הבדלה, ואח"כ דיבר כדרכו בקודש למעלה משעה וחצי שיחה שנסובה על אמו שנפטרה על מעלת הצדקה שהיתה בה גם לשבורים ונדכאים, ואח"כ המשיך בדרשתו לדבר על הזהירות בשמירת העיניים שהוא דבר שלקויים בה וצריכים להתחזק בו במיוחד בימים אלו.

האדמו"ר אמור לשוב לביתו באמריקא היום בשעות הלילה.

צפו בתיעוד וידאו ותמונות בלעדיים מסעודה שלישית הבדלה ואמירת דברי תורה עד שעות הבוקר:

גלריה מיוחדת: צילום קוקר

אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (3) resized_אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (4) resized_אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (5) resized_אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (6) resized_אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (7) resized_אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (1) resized_אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (2) resized_אדמו'ר מלעלוב ארה''ב (3)

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. התרגשתי מאוד מהתיעוד
  כל הכבוד, תמשיכו להביא סיקורים כאלו על צדיקי אמת עובדי השם

  שלומי |
  הגב
 2. הלהיט?
  למה מה זה תוכנית מוזיקה?
  קצת כבוד לא יזיק לכם

  השואל |
  הגב