הלוואה לעסקים חדשים למימוש פוטנציאל העסק

הלוואה לעסקים חדשים למימוש פוטנציאל העסק

חולמים על עסק קטן משלכם? לא רוצים להיות שכירים? רוצים להצליח כלכלית ולממש חזון עסקי? על מנת להשיג את כל היעדים הללו וודאי תצטרכו הלוואה לעסקים חדשים, הלוואה מיוחדת הניתנת בתנאים מצוינים, עם תנאי החזר אופטימליים.

את ההלוואות ניתן לקבל לא רק מהבנקים אלא גם מקרנות מיוחדות אשר כל ייעודן הוא לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים, למיזמים, לקיים את עצמם וכמובן על מנת לעשות הון כלכלי, הרי ללא רווח כלכלי לעסק אין קיום והצדקה.

מי מציע הלוואות?

הלוואה לעסקים חדשים ישנם כמה וכמה גורמים שונים המציעים הלוואה לעסקים קטנים למשל: חברות אשראי, חברות ביטוח וכמובן הבנקים הגדולים. אולם לא רק מהגורמים הללו ניתן לקבל הלוואה מה עוד שלרוב מדובר על הלוואות לא גדולות במיוחד אשר לא תמיד מאפשרות לפתוח עסק, ישנן גם קרנות פילנתרופיות בחסות המדינה המעניקות הלוואה לעסקים חדשים, אומנם הלוואה שגם לא ניתנת לכל אחד, יש לעמוד בקריטריונים, אולם אם כבר קיבלתם אותה היו סמוכים ובטוחים שמדובר על ההלוואה המשתלמת ביותר לעסק קטן כבינוני.

הקרנות הללו לא הוקמו רק לשם שמיים, המטרה שלהן היא לשקם את המשק הישראלי, הרי גם בעלי העסקים הקטנים והבינוניים מניעים את גלגלי הכלכלה, הם טובים לשוק ההון והם גם מספקים מקומות עבודה כך שהם מסייעים גם להורדת אחוז האבטלה.

מה לגבי הלוואות לעסקים חדשים בערבות המדינה

בשנת 2011, קיבלה ממשלת ישראל החלטה לעודד את פעילותם ולקדם את מעמדם של עסקים קטנים ובינוניים בישראל. החלטה זו התקבלה כפעולה כלכלית אסטרטגית, התומכת בקידום ושיקום הכלכלה בארץ והועברה לסמכותם של משרד האוצר ומשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה.

משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה מרכז את הטיפול הממשלתי במתן היצע וזמינות אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, תוך שימוש במקורות כסף – קרנות, המאפשרות מתן הלוואות מדינה לעסקים קטנים על פי תנאים מוסכמים.

קרנות התומכות במתן הלוואות מדינה לעסקים קטנים מאפשרות ללווה לנצל את ההון לצורך השקעות עתידיות, או לטובת הון חוזר. כמו כן, הן מאפשרות לעסקים גמישות גבוהה באמצעות מתן ביטחונות בהיקף גדול, מבלי להיות תלויים בבנק או בשימוש בהלוואות הבנקים תלויי כלליו של בנק ישראל.

הלוואות מדינה לעסקים קטנים ניתנת לעסקים חדשים, עסקים בתהליכי צמיחה, עסקים הסובלים מקשיי תזרים בכסף מזומן או אלה הזקוקים לעזרה בכיסוי חובות שצברו. עסקים אשר יעמדו בקריטריונים הנדרשים יזכו לשיתוף פעולה מטעם המדינה דרך מקורות מימון אלה, אשר נועדו לתמוך בהתפתחות העסקית ובהתקדמות המשק כולו.

איך יודעים ממי כדאי לקחת הלוואה?

אין מדובר על המלצה גורפת, יש להתייחס לכל עסק באופן פרטני וכל מקרה לגופו. בהחלט מומלץ לפנות לחברה גדולה וותיקה, חברה המובילה בתחומה אשר תעניק לכם ייעוץ מתאים באשר למקורות ההון הכדאיים לכם.

על מנת לקבל הלוואה לעסקים חדשים מומלץ להגיע עם תוכנית עסקית מוכנה וברורה, כך יהיה קל יותר לקבל את ההלוואה כאשר היעדים שלכם ברורים, כאשר אתם בונים אסטרטגיה מתאימה. ומה ההבדל בין ההלוואות?

כמובן ישנו הבדל ניכר בין סוגי ההלוואות כאשר הפרמטרים אליהם יש להתייחס הם גובה ההלוואה המוצעת לבעל העסק, תנאי ההחזר, סוג הריבית והגורם ממנו מקבלים את ההלוואה. כל מסלול הלוואה שכזה ייעודו הוא להתאים לצורכי העסק, לאפשר לו לגדול, לצמוח לשגשג וכמובן להרוויח כמה שיותר כסף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.