הצטרפו: הלווית אשת נשיא מועצת חכמי התורה • שידור חי

אלפי בני אדם מלווים בשעה זו למנוחות את הרבנית יעל כהן ע"ה אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי שלום כהן שליט"א, שנפטרה הבוקר בבית החולים 'מעייני הישועה' למנוחות בעיר. למסע ההלוויה מגיעים רבבות מבני הציבור הספרדי בפרט והחרדי בכלל לחלוק לה כבוד אחרון

אלפי בני אדם מלווים בשעה זו למנוחות את הרבנית יעל כהן ע"ה אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי שלום כהן שליט"א, שנפטרה הבוקר בבית החולים 'מעייני הישועה' למנוחות בעיר. למסע ההלוויה מגיעים רבבות מבני הציבור הספרדי בפרט והחרדי בכלל לחלוק לה כבוד אחרון.

לקראת הלוויה שיגר מד"א עשרה אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ. חובשים ופרמדיקים הגיעו גם רגלית כדי לטפל במי שיזדקק לכך.

במשטרה מסרו כי יש להישמע להוראות השוטרים והסדרנים. הוראות אלו נועדו לשמור על חייכם.

יש להתרחק ממקומות מגודרים. אסור בשום מקרה לטפס/ להתלות על רכב בתנועה כולל על רכבי חירום והצלה.

אין לטפס על גדרות, מבנים, תמרורים תחנות אוטובוס ועמודי חשמל.

חל איסור מוחלט לעלות על גגות בניינים – המשטרה תגיב באפס סובלנות כלפי מעשים אלו.

יש להתרחק מהרכב המוביל את המנוחה ולא להידחק עקב סכנת חיים. יש להרבות בשתיה עקב החום הרב השורר במקום

בשנים האחרונות נחשבה לבעלת סגולות רבניות נדירות. היא קיבלה נשים, השיאה עצות וחילקה ברכות. מקורבי המשפחה מסרו הבוקר בשיחה עם 'קוקר' כי הרבנית קיבלה לביתה כל אדם הנזקק לעזרה וסייעה לו, "מספרים כי אנשים שביקשו את עזרתה זכו לניסים ונפלאות".

השידור החי באדיבות חברת השידורים החיים שיא לייב c-live.co השידור באדיבות חברת השידורים החיים שיא לייב. לינק לאתר c-live.co

מש"ס נמסר בעקבות האבל: מועצת חכמי התורה בא״י, ראשי הישיבות, גדולי התורה, יושבי על מדין, רבנן ותלמידהון ורבבות עם ישראל בארץ ובתפוצות, משתתפים באבלו הכבד של מורינו ורבינו הכהן הגדול מאחיו, רשכבה״ג, פה קדוש, משיירי כנסת הגדולה ועמוד האש אשר לפני המחנה
המנוחה ע״ה מגזע תרשישים, בתו של המקובל רבי מנצור בן שמעון זצוק״ל, זכתה במשך שנים רבות לשמש את מרן שליט״א במסירות אין קץ מתוך אהבת תורה יוקדת ויראת שמים טהורה.

מועצת חכמי התורה ותנועת ש״ס אבלים יחד עם כל בית ישראל על האבדן הגדול, ומשגרת קמיה דמרן שליט״א תנחומים כנים, מתוך תפילה שימשיך להנהיגנו בעוז ותעצומות. ימים על ימי מלך תוסיף שנותיו כמו ודור, עדי זקנה ושיבה בבריות גופא ונהורא מעליא.

יו״ר ׳יחד׳ אלי ישי ספד לה: אבלים ושבורים עם הוודע דבר הסתלקותה של הרבנית הצדקת יעל כהן ע״ה, אשת חבר לנשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום הכהן שליט״א, אשר נשאה עמו בעול עשרות בשנים ונזדככה ביסורים קשים ומרים וקיבלתם באהבה.

"זכיתי להכיר את הרבנית ולראות בנועם הליכותיה ומסירותה למען לימוד התורה, את עשייתה הכבירה בשקט ובצנעה,מבלי שהחזיקה טובה לעצמה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.