הלווית מרן הרב שטיינמן: 100 נפגעים

מתנדבי איחוד הצלה העניקו בשעות האחרונות סיוע רפואי ראשוני לכמאה נפגעים קל במהלך מבצע האבטחה הרפואית בהלווית מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן בבני ברק

מתנדבי איחוד הצלה העניקו בשעות האחרונות סיוע רפואי ראשוני לכמאה נפגעים קל במהלך מבצע האבטחה הרפואית בהלווית מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן בבני ברק. מדובר במקרים של חבלות ופציעות, עלפונות, ומקרים רפואיים נוספים.

מאות מתנדבי איחוד הצלה איבטחו רפואית את מסע ההלוויה באמבולנסים של איחוד הצלה. ניידת טיפול נמרץ. 148 אופנועי חירום (אופנולנסים) ומשאית חפ"ק. המתנדבים אף סייעו בחלוקת שתיה בכדי למנוע מקרים של התייבשות או איבוד נוזלים.

משה טייטלבוים מנכ"ל איחוד הצלה מסר: "הנהלת הארגון, ראשי הסניפים, ואלפי המתנדבים של 'איחוד הצלה' אבלים יחד עם כלל בית ישראל לאור פטירתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל שליווה והנחה את פעילות הארגון מאז היווסדו".

אפי פלדמן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק סיכם: "מאז קיבלנו את הידיעה המרה על פטירת מרן ראש הישיבה נערכנו בכוחות גדולים לאבטח רפואית את מסע ההלוויה תוך שיתוף פעולה עם כוחות החירום ועיריית בני ברק. בחסדי ה' מסע ההלוויה הסתיים ללא אירועים חריגים. המתנדבים העניקו במהלך ההלוויה סיוע רפואי ראשוני לכמאה מקרי שגרה של חבלות ופציעות קלות עקב הדוחק הרב במהלך ההלוויה".

צילום: דובר איחוד הצלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.