הלוחמים שחיסלו בשירות המדינה נחשפים (וידאו)

הסוכנים החשאיים שחיסלו אנשי טרור בשירות המדינה נחשפים בכתבה דרמטית: מה עובר על מחסל ברגע כזה? איך מתכוננים למבצע חיסול חשאי? האנשים שתראו בכתבה הבאה חוו את זה. אנשי יחידות מובחרות של הצבא והמוסד שהשתתפו במבצעי חיסול בשירות המדינה הסכימו לשבת מול המצלמה ולספר מה עובר בראש כשלוחצים על ההדק של האקדח בדרך להעביר את המחוסל לעולם שכולו טוב. {צפו בכתבה – הצצה נדירה}

הסוכנים החשאיים שחיסלו אנשי טרור בשירות המדינה נחשפים: בכתבה בודק עומרי קרונלנד מה עובר על מחסל ברגע כזה? איך מתכוננים למבצע חיסול חשאי? האנשים שתראו בכתבה הבאה חוו את זה. אנשי יחידות מובחרות של הצבא והמוסד שהשתתפו במבצעי חיסול בשירות המדינה הסכימו לשבת מול המצלמה ולספר מה עובר בראש כשלוחצים על ההדק של האקדח בדרך להעביר את המחוסל לעולם שכולו טוב.

ח"כ עומר בר-לב, ששימש כמפקד סיירת מטכ"ל לשעבר מספר כמה היד לא רועדת כשלוחצים על ההדק. "אם היא רועדת, אז כדאי שתהיה במקום אחר. ומישהו אחר שיחזיק את הנשק עם ציין הלייזר, אם היד רועדת במצב הזה – רע מאוד". "אתה חייב להכיר את האיש לא כמו אשתו, אלא כמו שהוא מכיר את עצמו, ואז אתה מזמין אותו לריאיון עיתונאי". הוא מסביר

ג', לוחם ביחידה עילית של זרועות הביטחון מספר: "יום אחד קיבלנו אינדיקציה שאותו מבוקש נמצא ברכב שלו במקום מסתור, ונסענו אליו ברכב מסווה".

על החשש שהמשימה לא תושלם הוא אומר: "בלב התפללתי שהוא לא יזוז משם כדי שנשלים את המשימה, אני מתחיל לראות במצלמות שמשדרות אחורה את הרכב שלו עומד בצד הדרך. חסמנו אותו כדי שלא יוכל לזוז, הוא ישב על כיסא הנהג, הופתע מאוד לראות אותנו ועשינו מה שהיינו צריכים ונסענו משם".

צפו בכתבה (באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.