הליכודניקית כותשת את דרעי

"השתגעת, מה את מתעסקת איתו"? ,כך במילים אלו תוקפת חברת הכנסת ( הליכוד )ענת ברקו את שר הפנים אריה דרעי . { "יש לנו שר פנים כושל" }

"השתגעת, מה את מתעסקת איתו"? ,כך במילים אלו  תוקפת חברת הכנסת ( הליכוד )ענת ברקו את שר הפנים אריה דרעי , "אין לכם מושג כמה פעמים נאלצתי לשמוע את המשפט הזה מכל מיני בכירים מאז שחשפתי לציבור את העובדה שיש לנו שר פנים כושל שאינו ממלא את תפקידו". כותבת ברקו בדף הפייסבוק שלה.

ברקו מוסיפה עוד,"אותי זה בכלל לא מעניין אם אותו שר נעלב או לא נעלב מדבריי, וגם לא מעניין אותי מה הוא יכול או לא יכול לעשות כלפיי. אותי מעניין דבר אחד: שימלא את תפקידו ויעשה את מה שרוב הציבור בישראל מצפה ממנו שהוא יעשה.

ברקו טוענת בפסוט כי שלחה  מכתב לרה"מ ובו פירוט מלא של כל הנושאים שבהם שר הפנים נמנע מלעשות את עבודתו. "למכתב צורף גם נספח ובו מפורטים מקרים פרטניים (כולל שמותיהם של האנשים המעורבים בעניין), שממחישים – כל אחד בנפרד – עד כמה שר הפנים הזה כושל במלאכתו.

ברק מצרפת לנוחיות הגולשים  את הנספח. "ש"ס תחת הנהגתו של דרעי פנתה בבחירות האחרונות לציבור הערבי בקריאה: "שס לכל אל-נאס". דהיינו, ש"ס לכל האנשים.כנראה שכל האנשים זה כולל גם את המחבלים שחוזרים אלינו מדאעש לצורכי הבראה ושיקום…

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.